|
Депутатам опозиційного Блоку Кличка не дозволяли пройти у сесійну залу Київради. Про це повідомив лідер однойменного Блоку в Київраді Віталій Кличко.
Депутати від опозиції намагалися провести до сесійної зали представників профспілкових організацій Володимирського та Житнього ринків та помічників депутатів Київради, що й спровокувало агресивну реакцію в охоронців. Останні розпочали штовханину перед входом до кулуарів залу засідань та застосували фізичну силу до депутатів та представників ринків.
«Ще вранці в установленому порядку ми подали списки людей, яких запросили на сесію Київради. Але влада вкотре проігнорувала нас, і в результаті до зали засідань не могли потрапити не лише запрошені люди, але й самі депутати від нашої фракції», – сказав Віталій Кличко.
«Це грубе порушення закону знову демонструє обличчя нинішньої столичної влади. Вони хочуть, аби ніхто не заважав їм ділити київське майно. Наші депутати не могли пройти в залу засідань, натомість коридорами КМДА вештаються незрозумілі люди без жодних посвідчень, які вказують нам, куди йти і що робити. Безчинства у стінах Київради вже досягли свого апогею», – заявив Кличко.
Нагадаємо, на 17:00 2 лютого було призначене позапленарне засідання Київради. Предметом обговорення мало стати питання приватизації Житнього та Володимирського ринків столиці. З самого ранку під стінами КМДА зібралися сотні людей, які протестують проти незаконної приватизації київських ринків.
|