Влада боїться діалогу Віталія Кличка з українцями

26.10.2011 15:00

На Рівненщині та Хмельниччині представники місцевої влади перешкоджали зустрічам лідера партії «УДАР» Віталія Кличка з громадянами. Про це заявив заступник голови партії, голова ЦВК «УДАРу» Віталій Ковальчук, який супроводжує Кличка у робочій поїздці по Хмельницькій області.

За словами Ковальчука, за три дні перебування на Хмельниччині «ударівцям» кілька разів відмовляли у зустрічах зі студентами, освітянами та медиками. Це при тому, що попередньо було домовлено про виступи Кличка у цих закладах, а їх представники самі висловлювали бажання зустрітися з лідером «УДАРу». «Знищувалися афіші, які анонсували приїзд Віталія, працівникам заводів, підприємств, освітніх закладів погрожували звільненням з роботи, а керівників тих закладів, у яких подібні зустрічі все ж відбулися, викликали «на килим» до місцевих чиновників», – зазначив заступник голови партії «УДАР». Водночас він наголосив – чи не єдиним містом на Хмельниччині, де в «ударників» не виникло проблем, був Кам’янець-Подільський.

Слід зауважити, що самі мешканці регіонів, які прийшли поспілкуватися з Віталієм Кличком, говорили: якщо вже сьогодні, коли передвиборча кампанія не стартувала, Кличку – Герою України, чемпіону світу з боксу, керівнику одного з найбільших благодійних фондів – перешкоджають зустрічатися з людьми, то що ж буде під час самих виборів?

Віталій Ковальчук наголосив: партія «УДАР» буде захищати право українців на свободу зібрань. Зокрема, партійці готують офіційне звернення до керівництва Рівненської області з вимогою пояснити, чому в останню хвилину було відмовлено у зустрічі зі школярами та колективом рівненської школи №23, де Віталій разом з братом Володимиром вперше побували у 2003 році та говорили на теми здорового способу життя.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини