На Закарпатті за підтримки партії «УДАР» пройшов відкритий обласний турнір з боксу

04.11.2011 13:45

У місті Хуст Закарпатської області за підтримки партії «УДАР» відбувся щорічний турнір з боксу. Захід був приурочений пам’яті відомого тренера з боксу в Закарпатській області Володимира Тунаєва, який все своє життя присвятив цьому виду спорту.

У змаганнях взяли участь 64 боксери у вагових категоріях від 25 до 90 кілограмів, котрі представляли команди з Ужгорода, Мукачева, Хуста, Берегова та Сваляви.

У запеклій боротьбі перемогу на рингу виборола хустська команда ДЮСШ «Карпати», десять представників якої здобули першість у вагових категоріях від 25 до 56 кілограм, а саме: Ровжа Томаш, Павлик Олекандр, Молнар Василь, Ігнатко Радіон, Буришин Олександр, Молнар Віталій, Таченко Ілля, Дьомін Олексій, Гричуха Ігорь, Орос Дмитро. Друге й третє місця завоювали команди з Мукачева – «Самерс» та «Спартак».

Призери турніру були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками від партії «УДАР Віталія Кличка». Привітав спортсменів з перемогою голова Хустської районної організації партії Михайло Пристая, який розповів, що змагання були організовані заради підтримати розвитку спортивної культури у молодого покоління. Також депутат побажав боксерам професійних звершень, витримки та подальших успіхів на спортивній арені.