У Івано-Франківську «УДАР» підтримав молодіжний проект «Моя справа»

10.11.2011 13:42

У Івано-Франківську стартував новий соціальний проект для молоді - школа бізнесу «Моя справа». Участь у відкритті взяв голова івано-франківської міської організації партії «УДАР» Ігор Росипайло.

Організатором цього проекту є молодіжна громадська організація «Український вектор», яка втілює свої проекти за підтримки «УДАРу». 

Протягом шести тижнів учасники «Моєї справи» на практиці ознайомляться з основами бізнесу та втілюватимуть свої бізнес-ідеї. Щотижня на учасників чекатиме зустріч з успішними представниками малого та середнього бізнесу Прикарпаття. Кожен з учасників проекту отримає знання та інструменти для реалізації власної справи. За підсумками проекту кращі бізнес-ідеї будуть втілені у життя.

«У нас в державі відсутні широкі можливості реалізації підприємницького потенціалу суспільства – одного з найголовніших ресурсів розвитку будь-якої економіки. І виходом з цієї ситуації є реалізація в економіці держави принципів рівних можливостей, де більшу частину, не лише за зайнятістю, але й за обсягами створеної доданої вартості, будуть складати приватні підприємці, малі та середні підприємства. На таких принципах базується весь економічний блок «Програми» партії «УДАР», – зазначив Ігор Росипайло.

На прес-конференції, присвяченій старту проекту, також говорили про актуальність співпраці політиків та молоді, а також про те, що бізнес сьогодні, як ніколи, повинен бути соціально відповідальним.

Організатори подякували партійцям за допомогу та фінансову підтримку молодіжного проекту «Моя справа», адже цей проект є соціальним, а навчання буде безкоштовним.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини