Партія “УДАР” підтримує ініціативу громадського контролю за складом і якістю наступного парламенту

09.12.2011 13:18

В партії «УДАР» вважають надзвичайно актуальним об’єднання громадянського сектору навколо теми моніторингу виборчого процесу і контролю політиків та влади. Цей процес має бути постійним, протягом усієі кампаніі, а не лише в день голосування.

Громадськість повинна долучитися до розробки критеріїв до майбутніх кандидатів в депутати, а опозиції варто врахувати ці критерії при визначенні своїх депутатів як за списком, так і за мажоритарними округами, - вважають в партії «УДАР».

«Це добре і правильно, коли громадські організації беруться за «чистоту» парламенту», - зазначив заступник голови центрального виконкому «УДАРу» Володимир Куренной під час презентації громадського руху «Чесно!» сьогодні у Києві.

Він заявив, що в партії «УДАР» виступають за те, щоб опозиційні сили спочатку визначилися з критеріями і принципами висунення кандидатів, лише потім почали формувати спільні списки. Інакше, без визначення критеріїв, ці списки не будуть захищені від внесення до них людей, не готових тримати удар в опозиції.

«Внутрішньопартійне життя кожної політичної сили - це все ж не приватна справа партії. В демократичних країнах політичні процеси в партії завжди проходять прозоро. Я, мабуть, як і всі громадяни, не розумію практики закритих партійних з’їздів, особливо якщо на таких з’їздах затверджуються списки кандидатів в депутати. Тому наша політична сила підтримує всі ініціативи, що спонукають політичні сили до публічності. Ми вітаємо ініціативу громадських організацій контролювати, перш за все, персональнийі якісний склад майбутнього парламенту. І врахуємо у нашій партійній роботі ці пропозиціїї «УДАР» заявляв, що спочатку – критерії і принципи, за якими висувають кандидатів, а вже потім — прізвища і списки. Наша партія усіляко сприятиме цій справі і покаже приклад іншим», – зазначив Володимир Куренной.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Новини