Брати Клички: У фільмі «Кличко» немає жодної постановочної сцени

12.03.2012 21:35

12 березня столичним журналістам і публіці презентували стрічку німецьких документалістів «Кличко». Після закінчення сеансу головні герої картини – Віталій та Володимир, а також її творці – режисер Себастьян Денхардт та продюсер Леопольд Хеш розповіли про те, як протягом двох років реалізовували задум фільму.

За словами Володимира Кличка, прем’єра стрічки відбулася торік на кінофестивалі в Нью-Йорку і показовим було те, що під час сеансу всі уважно дивилися картину. «Ніхто не виходив, не розмовляв по телефону, значить, глядачам було цікаво. Нам складно об’єктивно оцінити фільм, адже ми – одні з його героїв, але ми готові до критики. І навіть якщо вона буде, сподіваюся, ви отримали задоволення від перегляду», – сказав Володимир.

 Кличко-старший додав, що прем’єрою фільму на великих екранах України вони з братом прагнуть повернути на кіноекрани документальне кіно. «Раніше була така традиція, і документальні стрічки дивилися з не меншою цікавістю, аніж комедії чи детективи. До того ж, у картині, яку ми сьогодні представляємо, є елементи комедії, драми, «екшену» і навіть фільму жахів. Документальне кіно може бути цікавим сучасному глядачу, і судячи з того, що квитки на сеанси як в Києві, так і в інших містах України майже розкуплені – українці до повернення документальних фільмів готові», – зазначив Віталій Кличко.

 За словами братів, у фільмі немає жодної постановочної сцени. «Ми «граємо» самі себе, без жодних сцен і дублів. Уявіть собі, що під час бою оператор зніматиме біля рингу і скаже «почекайте, щось не вийшло, давайте запишемо ще один дубль, ще раунд». Це неможливо!» – наголосив Віталій. При цьому він додав, що у процес виробництва вони з Володимиром не втручалися – картина є втіленням задуму режисера Себастьяна Денхардта.

 Німецькому режисеру-документалісту Денхардту вдалося знайти унікальні архівні зйомки, про існування яких не здогадувалися навіть самі брати. У фільмі можна побачити рідкісні кадри домашнього відео, зйомки боксерських поєдинків, інтерв’ю з батьками чемпіонів, а також коментарі колишніх супротивників Кличків. За словами режисера, знімальна група працювала понад два роки, фіксуючи найважливіші моменти життя відомих українців: «Звісно, багато що з відзнятого матеріалу не потрапило у 110 хвилин фільму. Але все одно картина вийшла різноплановою та цікавою для всіх. Ми навмисне не ставили крапку перед фінальними титрами, бо переконані – далі обов’язково буде. Адже у кар’єрі братів попереду багато важливих та цікавих моментів».

 Щодо перспектив кінокар’єри, то обидва Клички відкидають думки про акторське майбутнє. За словами Володимира, йому сьогодні й так доводиться грати важливу роль – чемпіона світу з боксу: «До завершення спортивної кар’єри ще треба дожити, тож про акторство не думаю». Віталій же зазначив: якщо в когось і складається враження, що Кличко увесь час зайнятий спортом або акторствує, це не так. «Вже зовсім скоро 100% мого часу займатиме політична діяльність. Тому зараз я вдячний нашим командам – як партії, так і Фонду, які дозволяють відволікатися на бокс та брати участь у таких цікавих документальних проектах», – додав Віталій Кличко.

 Нагадаємо, що в українському прокаті фільм «Кличко» стартує 15 березня. Презентації фільму за участі братів Кличків відбудуться в Києві, Одесі, Дніпропетровську і Тернополі.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини