Віталій Кличко: З третього червня Черновецький – нелегітимний мер

30.05.2012 18:10

З третього червня мер Києва Леонід Черновецький втрачає свою легітимність. Про це заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко в коментарі ЗМІ.

Кличко наголосив, що з цієї дати усі підписи Черновецького під будь-якими документами будуть недійсними. «УДАР», в свою чергу, не допустить беззаконня в столиці, тому оскаржуватиме в суді усі рішення, підписані нелегітимним мером.

Політик висловив подив пасивністю парламентаріїв, які не поспішають призначати чергові вибори мера столиці. «Захист самоврядування у Києві - не менш важливе питання, аніж захист мови», – переконаний Віталій Кличко. Він запевнив, що партія «УДАР» домагатиметься повернення киянам права обирати дієвого міського голову.

«Кияни не розуміють, чому містом править президентський намісник. Тому наша політична сила у парламенті добиватиметься в першу чергу змін до закону про столицю, аби повернути Києву самоврядування», – пообіцяв лідер «УДАРу». Він нагадав, що разом з колегами по фракції в Київраді неодноразово судився з Черновецьким щодо його прогулів, невиконання посадових обов’язків, інших системних порушень, однак чинна влада всіляко підтримує в цих спорах саме Леоніда Черновецького. «Давайте називати речі своїми іменами: Попов покриває Черновецького, бо вони – одна команда», – переконаний Кличко.

Політик також повідомив, що днями представники БЮТ перереєстрували в парламенті постанову про призначення виборів мера Києва, однак невідомо, коли профільний парламентський комітет розгляне це питання, і коли постанова може потрапити у сесійний зал.

«Міський владі таке затягування виборів грає лише на руку. Сьогодні адміністрація робить все, аби підняти рейтинг представника влади в Києві Попова, адже відомо, що розрив між основними конкурентами сьогодні складає приблизно 10 відсотків. І тільки тому вибори мера в Києві не проходять, – зазначив Кличко. – Якщо ВР відповідальна, в чому є великі сумніви, вибори мера мають бути призначені на осінь 2012 року».

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Новини