Оксана Юринець: Прийшов час змін, змін на краще

01.08.2012 12:18

Змістом державної політики “УДАРу” стане ідея домінації прав людини над державним свавіллям, бюрократичними лабіринтами і безвідповідальності політиків. Про це заявила Оксана Юринець у своєму на Х з’їзді партії “УДАР”, який проходить у Києві.

“Сьогодні ми зібралися для того, щоб визначити вектор нашого майбутнього. Прийшов час змін, змін на краще. Ми закладемо фундамент іншого життя, великої європейської держави під назвою Україна”, - зазначила представниця “УДАРу”.

Вона висловила переконання, що тільки вільна і захищена людина здатна творити демократичне суспільство, суспільство – орієнтоване на зміни, де пріоритетом стане захист власної думки, власного добробуту та демократичних цінностей. Політик пообіцяла, що в демократичних реформах “знайдеться місце для кожної людини, для людини, яка є будівничим Української держави”.

“Мова не йде виключно про політиків чи олігархів, а про шахтарів, будівельників, вчителів, медиків, дрібних підприємців, творчої, інтелектуальної еліти та багатьох інших, які крок за кроком, своєю щоденною, невпинною працею доводять світу спроможність українця на власну, розвинену і правову державу”, - зазначила Юринець. Вона також закликала усіх пам’ятати, що “від прагнень, вибору і дій кожного з нас залежить наше майбутнє і майбутнє наших нащадків”.

“Сьогодні прийшов час відповідальності, насамперед моральної. Відповідальності перед родиною, суспільством, перед кожною людиною, яка чекає свого визнання. Нехай наш колективний удар, стане ударом по бідності, безробіттю, корупції, популізму політиків, стане проривом до іншого – омріяного, належного і стабільного життя!” - звернулася Оксана Юринець до учасників Х з’їзду “УДАРу”.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини