“УДАР” у Київраді: Невиконання бюджету міста Києва ставить під загрозу виплату зарплат бюджетникам

21.08.2012 10:34

Невиконання бюджету міста Києва може призвести до критичних наслідків і ставить під загрозу виплату зарплат бюджетникам своєчасно і у повному обсязі. Про це заявили у фракції “УДАР” у Київраді, коментуючи повідомлення голови КМДА Олександра Попова, що бюджет Києва за І півріччя цього року не виконано мінімум на 30%.

“Такого критичного невиконання бюджету в Києві ще ніколи не було, навіть у кризові роки. І першими в зону ризику потрапляють працівники бюджетної сфери. За нашими даними, представників закладів культури м. Києва вже попередили, що з 1 вересня вони отримуватимуть 75% зарплати. У липні вже мала місце затримка заробітної плати – тоді столична влада заборгувала перед медиками і працівниками Головних управлінь. Тому наша фракція бере це питання на особистий контроль і звернеться до Прокуратури м. Києва з вимогою перевірити цю інформацію і в разі необхідності вжити відповідних заходів”, - зазначає заступник голови фракції “УДАР” у Київраді Наталія Новак.

Водночас, за словами депутата, той факт, що такі цифри озвучує сам голова КМДА – свідчить про визнання власної непрофесійності і нездатності столичної влади ефективно управляти містом та забезпечувати безперебійне функціонування всіх сфер діяльності столиці.

“Основні статті бюджетних надходжень не виконувалися. Єдине, про що з гордістю рапортує столична влада, – 42 мільйони гривень надходжень від МАФів. Тобто влада не бореться з неконтрольованим збільшенням кількості тимчасових споруд, а вона на них заробляє”, - зауважила депутат.

У липні заступник голови КМДА Руслан Крамаренко заявив, що план надходжень до бюджету столиці у січні-червні 2012 року виконаний майже на 90%, - нагадують у столичному осередку “УДАРу”.

“Виникає запитання: яким чином могла так кардинально змінитися ситуація буквально за місяць і куди зникли досягнення, про які нещодавно рапортували чиновники КМДА?” – додає Н. Новак.

“УДАР” вимагає на найближчому пленарному засіданні Київради заслухати звіт про стан виконання бюджету, який має озвучити особисто Олександр Попов.

“І відкорегувати головний фінансовий документ міста Києва у такий спосіб, аби не допустити на кінець року боргів по захищеним статтям бюджету й урізання чи затримки виплат працівникам галузей освіти чи охорони здоров'я”, - резюмувала заступник голови фракції “УДАР” у Київраді.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Новини