Віталій Кличко: Ми шукаємо союзу з людьми

16.09.2012 12:30

«Тільки разом із громадянським суспільством ми зможемо перемогти і втілити ті зміни в країні, які так необхідні. Ми йдемо до людей - пояснюємо, що робитимемо, і запевняємо, що готові за це відповідати», - заявив Віталій Кличко на зустрічі з севастопольцями.

«Якщо хтось вважає, що від нього нічого не залежить — від нього нічого і не залежатиме. Треба брати на себе відповідальність і боротися», - звернувся політик до учасників мітингу в у Севастополі. Близько тисячі людей прийшли на зустріч з лідером партії «УДАР». Перед його приїздом у місто за вказівкою місцевої влади на вулицях позривали усі листівки з анонсом зустрічі.

«Я розумію, що вас багато обманювали, і ви не вірите політикам, але від вас, від мене, від моєї партії сьогодні залежить, що буде з країною далі. Тому не дайте нікому скористатися вашим голосом. На ці вибори треба прийти обов’язково», - підкреслив Кличко.

В ефірі телеканалу «Перший Севастопольський», відповідаючи на запитання, Кличко заявив, що закон про особливий статус Севастополя повинен бути ухвалений. Бо статус у міста є, а закону про це немає. «Його тут завжди обіцяють політики перед виборами, а потім про права громади «забувають, - зазначив Кличко. - У нас така ситуація з місцевим самоврядуванням в країні загалом. Громади безправні і не впливають на владу та життєдіяльність міст та містечок, в яких живуть і працюють. Знищили самоврядування і в Києві. Цю ситуацію треба кардинально міняти. Тому одним з першочергових законопроектів, який ми внесемо в новому парламенті, буде закон про місцеве самоврядування», - сказав Віталій Кличко.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини