Кличко: Усім учасникам перегонів потрібно створити рівні можливості для формування виборчих фондів

17.09.2012 11:18

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко вважає, що необхідно надати всім партіям рівні можливості для формування виборчих фондів. Про це політик заявив під час спілкування з журналістами у Сімферополі.

Кличко зауважив, що цікавиться умовами, в яких проходять в виборчі кампанії в інших країнах, зокрема, в Європі. Нормальною виборчою європейською практикою він називає таке законодавство, яке гарантує рівні умови для всіх партій. «За законом всім учасникам перегонів мають бути надані рівні права і можливості представляти себе. У нас же все відбувається практично без правил. Чого варта лише війна соціологій – коли різні соціологічні служби на замовлення тієї чи іншої політсили представляють різні соціологічні дані. В Європі це було б неможливо: соцслужба, яка дала більше двох разів інформацію, що порушує певні параметри, втратить ліцензію», - сказав Кличко.

Він зауважив, що у чинному виборчому законодавстві не прописані чіткі правила щодо виборчого фонду. «Але вони мають бути рівними для всіх політичних партій. Бо на сьогодні провладні партії використовують увесь той адміністративний і фінансовий ресурс, яким вони володіють», - наголосив лідер «УДАРу».

Політик також повідомив журналістам, що орієнтовний бюджет кампанії «УДАРу» на цих виборах складає приблизно 90 мільйонів гривень. «Значну частину цієї суми я фінансую особисто. Основні наші витрати – це реклама на зовнішніх носіях, телевізійна реклама, утримання наших виборчих штабів. Я вдячний тим людям, які в регіонах взяли на себе частину фінансування – це представники малого і середнього бізнесу. Він також наголосив, що УДАР як опозиційна партія має обмежений ресурс і бюджет, що його політична сила матиме одну з найскромніших за видатками рекламних кампаній.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини