Оксана Продан: Не громадянин повинен працювати на державу, а держава – на громадянина

27.09.2012 12:31

Віктору Януковичу та Партії регіонів не вдалося реформувати Україну, тому що під прикриттям реформ вони насправді переслідували власні цілі, а проводити реальні реформи чинна влада навіть не збиралася.

Про це заявила в Політклубі Віталія Портникова Оксана Продан – співорганізатор податкового майдану, кандидат у народні депутати за списком партії «УДАР».

«Реформи чинної влади виявилися безуспішними, тому що влада декларувала одні цілі, а на ділі переслідувала інші. Здійснюючи податкову та пенсійну реформу, вони мали на меті знищити найбільш активні верстви населення, ліквідувати в зародку середній клас - людей, які можуть мітингувати, виходити проти діючої влади. Натомість потрібно було загнати всіх на заводи, перетворивши на дешеву робочу силу, і це була їхня головна мета», - заявила Продан. За її словами, лише активність громадян завадила регіоналам втілити ці плани в життя.

«Реформи Україні дійсно потрібні. А головне, що потрібно змінити - принцип, коли людина обслуговує державу, чиновника, представника влади – на протилежний, коли держава обслуговуватиме людину, - наголосила Оксана Продан. - Людина, громадянин повинні бути головними в державі, а чиновники , які представляють державу, повинні працювати на громадянина».

Також кандидат від партії «УДАР» прокоментувала резолюцію Сполучених Штатів по Україні в частині застосування санкцій проти українських можновладців. Оксана Продан припустила, що «їх тепер по одному будуть «вибивати з обійми».

«Вони почуваються зграєю, коли вони разом. Однак резолюція означає, що їх будуть прибирати по одному, і цього вони бояться. Те, що в проекті були прізвища – це не даремно. Ці люди перші потраплять під прес», - зазначила Продан.

«Ми давно заявляли про необхідність подібної резолюції – не стосовно України, а стосовно окремих чиновників. Чому резолюція ухвалена саме зараз? –Тому що незабаром вибори. І це останнє попередження владі: якщо не буде чесних виборів, тоді справді чиновники стануть невиїзними», - переконана Оксана Продан.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини