Віталій Кличко: Мені легше зустрітися з європейськими президентами, аніж з представниками української влади – вони ховаються

27.09.2012 16:20

Складається враження, що представникам опозиції легше зустрітися з лідерами та політиками з-за кордону, аніж з представниками української влади. Про це заявив лідер партії «УДАР» під час прес-конференції в Одесі.

Складається враження, що представникам опозиції легше зустрітися з лідерами та політиками з-за кордону, аніж з представниками української влади. Про це заявив лідер партії «УДАР» під час прес-конференції в Одесі.

За словами Кличка, він вже другий тиждень шукає зустрічі з Генпрокурором Пшонкою з приводу переслідування партійців «УДАРу».

«У мене складається таке враження, що влада і генпрокурор від нас ховаються. Мені легше домовитися про зустріч з президентами європейських країн, аніж з чиновниками, які роблять вигляд, що в країні все добре. Генпрокурор знає про моє бажання зустрітися з ним. Давайте називати речі своїми іменами вони від нас ховаються», - наголосив лідер «УДАРу».

Політик нагадав журналістам про один з найбільш скандальних прикладів тиску на представників партії- це порушення 4 кримінальних справ і оголошення в розшук голови Запорізької облорганізації «УДАРу» і кандидата в нардепи від партії Вадима Кривоахтька. Як тільки він  пішов в опозицію, почалися проблеми.  Є всі підстави вважати, що всі ці кримінальні справи і переслідування пов’язані виключно з високими рейтингами Криовохатька, який є реальним конкурентом на окрузі, вважає Кличко. Лідер "УДАРу" наголосив, що серед інших тем хотів підняти на зустрічі з Генпрокурором питання тиску на партійців, зокрема , Кривохатька. І порушення виборчого законодавства, масовий підкуп виборців, махінаціі при формуванні комісій.

«На нас тиснуть, нас не раді бачити, є тиск з боку податкової, прокуратури, міліції. Наші біг-борди переклеюють, просто зрізають їх», - говорить політик. Він зауважує, що подекуди партія влади у своєму намаганні зашкодити «УДАРу» доходить до абсурду. На підтвердження цьому політик продемонстрував журналістам листівки з логотипом Партії регіонів, де «УДАР» і ВО Свобода називаються нацистами та міститься напис «Вони будуть нас вішати».

«Партія регіонів заявляє, що Кличко буде одеситів вішати. Хочу заявити, що такі брудні речі їм навряд чи допоможуть понизити наш рейтинг », – сказав Кличко. Він прогнозує, що «УДАР» отримає на Одещині один з найкращих результатів по країні.

В рамках візиту до Одеської області Віталій Кличко вже відвідав Біляєвку, на черзі – зустрічі з виборцями Южного, Ананьєва та виступ перед одеситами на Катерининській площі.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини