Кличко в Одесі: Ми йдемо в парламент заради змін в країні

27.09.2012 21:06

На Катерининській площі в Одесі зібрався масовий мітинг прихильників партії «УДАР». Поспілкуватися з лідером партії Віталієм Кличком прийшли понад чотири тисячі одеситів. Політик представив одеситам кандидатів в народні депутати по мажоритарних округах Одещини та відповів на численні запитання.

Відповідаючи на запитання людей, чи не вважає лідер «УДАРу», що з депутатів треба зняти депутатську недоторканість і привести іх зарплати у відповідність до середньостатистичних, політик сказав: «Не просто вважаю, скажу вам більше. Перед вами стоять наші мажоритарники.Вони йдуть до парламенту не заради посад чи преференцій. Вони йдуть працювати заради змін в країні. Ті, хто вже були при владі, йдуть у ВР за преференціями. Ми – за змінами», - сказав Кличко. Ці слова політика викликали аплодисменти усіх присутніх на площі.

«Ми формуємо нашу команду, до нас приєднується все більше і більше людей. Кожен з них відповідає переді мною, перед партією, та всі ми разом відповідаємо перед партією. Ці люди, які стоять на сцені – вони живуть в регіоні, вони знають про ваші проблеми. Вони взяли на себе відповідальність, бо не хочуть чекати. Ми йдемо боротися, ми взяли на себе відповідальність, бо головне що в нас є – довіра людей, репутація та ім’я. Для того, щоб їх заробити, потрібні роки, а втратити можна за лічені хвилини. Ми Зробимо все можливе, аби не втратити довіру людей, які покладають на нас свої сподівання.

«Я думаю, кожен з вас хоче почути відповідь – чи не зрадимо? Чи не розміняємося на блага, на спокуси, мільйони доларів. Чи хоче хтось відповісти?», - звернувся Кличко до одеської команди «УДАРу». Слово взяла Ольга Герасим’юк. «Віталій, ми ваша команда. Ми зараз відкрито дивимося у ваші очі, подивіться і ви в наші. Ми дали клятву, що ні на крок не зрушимо з наших принципів та переконань. Бо для нас Україна не продається», - сказала Ольга.

Кличко також закликав одеситів не бути байдужими, прийти на вибори, проголосувати так, як підказує совість. «А захистити результат виборів ми з вами зможемо разом – в цьому я переконаний», - додав політик.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини