Віталій Кличко: Соціологи мають ставити точні діагнози

28.09.2012 14:33

Партія «УДАР» виступає за чесну соціологію і ніколи не замовляла опитувань, які б штучно «підтягували» їй рейтинги. Про це заявив лідер партії Віталій Кличко в коментарі ЗМІ на Одещині.

«Ми категорично проти «соціологічних війн», проти замовних опитувань, які дискваліфікують соціологію як професію і спотворюють реальні рейтинги довіри людей до політичних сил», – заявив Кличко. Він зазначив, що «УДАР» не потребує таких замовних досліджень і ніколи цього не практикував: «Рейтинг нашої політичної сили і так зростає – тому що ми займаємося реальною роботою, а не домальовуємо собі цифри і проценти».

Кличко переконаний, що професія соціолога має багато спільного з професією лікаря.«Соціологічній службі, як і лікарю, треба ставити точний діагноз і заміряти температуру настроїв в суспільстві. Який пацієнт захоче, щоб лікар його обманював?» – наголошує Кличко.

Політик зауважує, що варто довіряти опитуванням тих соціологічних служб, які не були задіяні в маніпуляціях, дорожать своєю репутацією, і завжди давали лише об’єктивну інформацію. «Таким службам треба вірити, і всі добре знають, що це за служби», – сказав Кличко журналістам.

«А компаніям-одноденкам, які використовують рейтинги для того, щоб маніпулювати результатами виборів, ми дамо бій. Як депутати майбутньої ВР, будемо ініціювати закон, який би дозволяв позбавляти ліцензії ті служби, які маніпулюють свідомістю людей», – вважає лідер «УДАРу». Він наголошує, що це є нормальною практикою для країн Європи, де компанії позбавляють ліцензії на роботу, якщо вони роблять систематичні помилки в спектрі процентів рейтингу.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини