Віталій Кличко закликав киян не віддавати голоси столичним корупціонерам, які рвуться до ВР за недоторканністю

29.09.2012 16:00

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко закликав киян не віддавати свої голоси за політиків-корупціонерів, які роками грабували столицю, а тепер рвуться до депутатських крісел у Верховній Раді заради недоторканності. Як приклад він навів той факт, що половина “молодої команди Черновецького”, які прославилися виключно дерибаном Києва, тепер йдуть як “самовисуванці” по мажоритарним округам столиці, намагаючись відверто купити прихильність виборців.

Про це політик заявив зустрічі з киянами на Михайлівській площі. Мітинг було організовано на підтримку кандидата від «УДАР» по 221 виборчому округу Ярослава Діденка.

Кличко зауважив, що в столиці існують колосальні проблеми з навчальними закладами для дітей, лікарнями, магазинами. І особливо гостро ці проблеми відчуваються в центральних районах міста, де майже всі колишні приміщення садочків і бібліотек було віддано в приватні руки “потрібних людей”. «Замість того, щоб розвивати інфраструктуру центру міста так, як це робиться в Європі, кожен квадратний метр у нас використовують для забудови. На Грушевського колись було три садочки – сьогодні замість них хмарочоси». Кличко сказав, що на цьому заробляють свої статки чиновники міськадміністрації. «Ми прекрасно знаємо, що чиновник у нас може потрапити за грати тільки в одному випадку – якщо перейде дорогу більш поважному начальнику, теж корупціонеру», - переконаний лідер «УДАРу».

За словами Кличка, фракція «УДАР» робила все можливе, аби захистити права киян – протестували проти розграбування столиці, зверталися з оскарженнями незаконних рішень до судів, перебуваючи в опозиції, намагалися зупинити безчинство Київради. Водночас Кличко закликав киян не робити вдруге ту ж саму помилку і не голосувати за псевдополітиків, які вже показали своє справжнє обличчя і ставлення до людей.

В коментарях киянам він нагадав, що “спритний хлопчик Довгий”, підлегла Черновецького Шлапак, його родич Супруненко сьогодні знову рвуться до влади. Київради їм мало, хочеться у Верховну Раду. Політик звернувся до киян з закликом не вестися на солодкі обіцянки та не продавати голоси за гречку тих, хто незрозуміло як нажив свої статки, і тепер намагається підкупити виборців. «Не робіть цього, не продавайте ваше майбутнє. Кожен з вас, киян, відповідає за своє місто, за свою вулицю, свій дім, і ви повинні боротися. Якщо ви будете боротися разом з нашою політичною силою – ми зробимо все можливе, аби виправдати вашу довіру», - сказав лідер «УДАРу». Він нагадав, що двічі кияни самі віддали Київ команді Черновецького, повівшись на продпайки. В результаті дій цієї команди столиця, а значить кожен киянин, втративли чимало будівель, зелених зон, скверів, землі.

По закінченні виступу Віталія на сцену піднялася народна майстриня Надія Гринів. За словами старенької, вона не пропустила жодного бою братів, завжди вболівала за їхні перемоги і тому зробила для братів обереги, які мають допомагати в спорті і в політиці. «Давайте повіримо у їхнє добро і підтримаємо їх!», - ці слова бабусі викликали оплески всіх присутніх.

 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини