Валентин Наливайченко: «УДАР» разом із громадськістю складає список корупціонерів, щоб вигнати їх із влади

30.09.2012 12:11

Партія «УДАР» провела перший етап акції «Люстрація влади», що розгорнута на всій території України. Про це повідомив кандидат в народні депутати від «УДАРу» Валентин Наливайченко, перебуваючи на Волині.

Як відомо, «УДАР» у взаємодії  з громадськістю  розпочав збір  інформації щодо конкретних проявів корупції. З 5 вересня в агітаційних наметах «УДАРу» кожен громадянин, якого торкнулася корупція, отримав змогу заповнити спеціальні бланки та вкинути їх у скриньки з логотипом акції. Залишити інформацію про корупціонерів також можна в електронному вигляді – на спеціальному сайті www.stophabar.org.

Наливайченко подякував громадянам, які долучилися до акції і запевнив, що кожне звернення, отримане на першому етапі акції,  буде опрацьоване та взяте під контроль. Таким чином «УДАР» за допомогою людей складає список корупціонерів. Матеріали, зібрані за цей час, вже проходять обробку та будуть оприлюднені найближчим часом.

«Ми оприлюднимо прізвища чиновників, діяльність яких спрямована проти людей. Зібрана нами інформація стане основою для низки антикорупційних розслідувань.  Цим займеться Антикорупційне агентство, яке ми обов’язково створимо у новій Верховній Раді», - наголосив Наливайченко. 

Він нагадав, що партія «УДАР» вже підготувала законопроект про створення  Антикорупційного агентства.  Саме воно має стати основним інструментом для боротьби з корупцією у державі. Агентство має бути підпорядковане і підзвітне Верховній Раді, і охопити весь спектр боротьби з корупцією - від публікації всіх декларацій про прибутки і витрати чиновників та адміністративного аналізу до здійснення розслідування стосовно корупціонерів. Керівним органом агентства буде Громадська рада, до якої увійдуть журналісти та правозахисники, які не заплямували себе корупційною співпрацею з владою.

«Люстрація влади» для нас – це передусім вигнати корупціонерів із влади та заборонити злодіям займати посади в майбутньому. А також, відкривши офшорні рахунки і провівши незалежне міжнародне розслідування - повернути людям все, що ці злодії  вкрали. Наші міжнародні зв’язки та досвід дозволяють говорити  про те, що FATF та інші міжнародні організації допоможуть нам це зробити», - сказав Наливайченко.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини