Віталій Кличко: Малий та середній бізнес в Україні змушений виживати

30.09.2012 15:39

В Україні немає конкурентного середовища, яке б дозволило представникам малого та середнього бізнесу чесно заробляти гроші. Влада створила монополію, яка дозволяє заробляти їй, а підприємці у нашій країні мають виживати, сплачуючи величезні податки, та давати хабарі, щоб зберегти свій бізнес. Про це заявив лідер «УДАРу» під час спілкування з виборцями на Житомирщині.

Відповідаючи на питання мешканців Новоград-Волинського, Віталій Кличко зазначив, що українцям у нинішній ситуації вкрай складно проявити свої здібності і розпочати власну справу. «Малий та середній бізнес утворюють бюджет у будь-якій сучасній країні. Більше 50 % надходжень до бюджету формуються завдяки податкам, які забезпечує малий бізнес. Дві третини робочих місць створюють саме представники цього класу. А у нашій країні підприємець малого та середнього бізнесу не може працювати – він виживає», – додав лідер «УДАРу».

Віталій Кличко нагадав, що його політична сила розробила програму підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу в Україні. «На сьогоднішні день українські підприємці сплачують найбільшу кількість податків серед європейських країн. Ми пропонуємо залишити 7. Також ми пропонуємо дати трирічні податкові канікули на прибуток для тих, хто починає власну справу. А у аграрних та депресивних регіонах  новоствореним підприємствам– на п’ять років. Ми пропонуємо це вже сьогодні і будемо відстоювати це у Верховній Раді. Малий та середній бізнес має працювати – іншого виходу у нас немає. Тим самим шляхом ішли усі розвинені країни», - зауважив Віталій Кличко, виступаючи перед мешканцями Бердичева.

Також під час туру Житомирщиною Віталій Кличко представив виборцям Миколу Файдуна - кандидата у народні депутати від партії «УДАР» у виборчому окрузі №63. Микола Файдун, стоячи на сцені поряд з Віталієм Кличком, пообіцяв громаді не зраджувати їхню довіру та захищати інтереси мешканців області у парламенті.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини