Віталій Кличко: Ми не залишимо шансів провладним кандидатам перемогти в мажоритарних округах

01.10.2012 14:43

Партія «УДАР» визначила округи, де готова зняти своїх кандидатів і підтримати висуванців від «Батьківщини» та опозиційно налаштованих кандидатів-самовисуванців. Також «УДАР» пропонує «Батьківщині» зняти своїх кандидатів на округах, де за результатами вивчення громадської думки кандидати від «УДАРу» мають вищу підтримку, ніж кандидати від інших опозиційних партій. А в низці округів «УДАР» пропонує терміново протягом першого тижня жовтня спільно з іншими опозиційними партіями провести соціологічні дослідження, щоб визначити єдиного кандидата, який зможе перемогти у висуванця влади.

«Ми з самого початку, керуючись принципом непоборення, пропонували колегам по опозиції об'єднати зусилля на мажоритарних округах і визначити єдиного кандидати від опозиції. Адже головне тут – не амбіції політичних лідерів і політичні змагання, які можуть закінчитися безперспективно, а те, щоб не залишити шансів провладним кандидатам перемогти в мажоритарних округах – з усіма їхніми ресурсами: адміністративним, грошовим і репресивним», – зазначив Віталій Кличко під час спілкування з журналістами у Центрі Східних досліджень у Варшаві. Там політик виступив перед експертами інституту, представниками ЗМІ та неурядовими організаціями на тему «Зовнішні та внутрішні виклики України».

Кличко висловив переконання, що якщо зараз вдасться вийти на такий формат узгодження дій з «Батьківщиною» щодо мажоритарних округів, а також спільно проконтролювати хід голосування і підрахунок голосів, то це і стане запорукою перемоги опозиції на парламентських виборах.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини