Віталій Ковальчук: Мета «УДАРу» - відсторонити від влади Партію регіонів і сформувати якісно новий парламент

02.10.2012 18:43

Перед кандидатами “УДАРу” стоїть два головних завдання: усунути від влади прямих опонентів, до яких належить ПР і їхні сателіти на кшталт КПУ, а також сформувати якісно новий парламент. Про це заявив керівник виборчого штабу “УДАРу”, кандидат у народні депутати Віталій Ковальчук в інтерв’ю “Аргументам і фактам”.

“Ми чітко вирішили, що знаходимося в опозиції до чинної влади. Але категорично проти чорно-білого сприйняття країни. Ми - альтернативна політична сила, готова шукати точки дотику з «Батьківщиною» в боротьбі проти ПР», - заявив Ковальчук.

За його словами, заради спільної перемоги демократичних сил “УДАР” пропонує механізми, завдяки яким владі протистоятимуть найкращі кандидати, які мають справді найвищу підтримку громадян, а не призначаються кулуарно, виходячи з якихось квот чи симпатій партійних вождів.

Ковальчук розповів про запропоновані механізми, які б мінімізували вплив кожної окремо взятої політсили на вибір єдиних кандидатів. “Ми запросили відомих журналістів, експертів і політологів, не помічених в підіграванні будь-якій з політичних сил. Враховуючи їхню репутацію, ми припускаємо, що їм довіряють в опозиції та в суспільстві в цілому”, - зазначив голова виборчого штабу “УДАРу”.

Віталій Ковальчук переконаний, що слід вимірювати популярність не лише представників політсил, а й самовисуванців, знаних громадських діячів, які поділяють демократичні принципи. “Через ці дослідження громадськість сама скаже, який кандидат в окрузі найбільш перспективний. А далі подивимося: чи готові партії почути суспільство”, - зазначив Віталій Ковальчук.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини