Віталій Кличко: Необхідно захистити право українського селянина працювати на своїй землі

03.10.2012 16:30

В Україні має бути розроблене прозоре законодавство, що регулюватиме ринок землі. Поки цього не станеться, в країні має діяти мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення, в тому числі – іноземцям. 

Таку думку висловив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко під час спілкування з мешканцями міста Дунаївці на Хмельниччині.

На думку Кличка, щодо землі сільськогосподарського призначення сьогодні продовжують реалізовувати сценарій, метою якого є скуповування землі за безцінь у її нинішніх власників та зосередження в руках невеликого кола сімей. Цій меті відповідає і схвалене раніше рішення щодо земельного банку, через який планується здійснити такий перерозподіл, наголошує політик.

«Земля в Україні має право бути товаром. Але сьогодні ми маємо справу з ситуацією, коли вона може бути сконцентрована в руках кількох олігархів. Вони вже поділили між собою підприємства, зараз хочуть поділити землю. Землі у нас багато, але її власниками мають право бути люди, які на ній працюють», - переконаний Кличко.

Він наголосив, що «УДАР» виступає за введення мораторію на продаж землі. «Ми маємо в першу чергу захистити право українців працювати на своїй землі і отримувати з цього гідні прибутки. Тому що земля – це головне багатство нашої країни», - сказав політик.

Кличко також висловив свою думку щодо необхідності запровадження біометричних паспортів. «Я вважаю, що це потрібно, це нормальна європейська практика. Але я проти того, щоб такі рішення приймалися за непрозорою схемою, з неідеальним законом задля  наших чиновників-корупціонерів, які на виготовленні цих паспортів покладуть собі в кишеню кілька мільйонів доларів», - вважає лідер «УДАРу».

Сьогодні політик також відвідав Кам`янець-Подільський та Старокостянтинів. Ввечорі відбудеться зустріч лідера «УДАРу» з мешканцями Хмельницького.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини