Кличко: Ми зробимо все для перемоги опозиції на мажоритарних округах

04.10.2012 15:18

В партії «УДАР» заявляють, що переговори щодо визначення округів, де опозиційні сили можуть підтримати єдиного кандидата, тривають.

«УДАР» сподівається, що найближчим часом вийде на узгоджене рішення з «Батьківщиною» і за результатами вивчення громадської думки партії визначать і підтримають кандидатів від опозиції, здатних перемогти висуванців влади. В партії «УДАР» наголошують, що опозиційні сили та їхні лідери повинні відкинути амбіції і тверезо оцінити: який кандидат має найвищу підтримку людей на окрузі — того і треба спільно підтримати. В низці округів, де симпатії виборців розділилися, «УДАР» пропонує опозиційним силам невідкладно провести соціологічні дослідження незалежними і авторитетними центрами, аби визначити, хто з опозиційних кандидатів чи опозиційно налаштованих самовисуванців може перемогти у провладного кандидата.

За словами Віталія Кличка, в «УДАРі» усвідомлюють, що наближається кінцевий термін, коли представники опозиції можуть узгодити єдиних кандидатів та зняти менш рейтингових на користь тих, хто має більшу підтримку у виборців. Про це він заявив сьогодні журналістам на Вінниччині.

«На сьогоднішній день ми ще ведемо переговори. Ми розуміємо, що можемо виграти у представників влади тільки в тому випадку, якщо погодимо єдиного кандидата від опозиційних сил. В цьому напрямку ми зараз активно працюємо. Поки що я не готовий називати конкретні імена чи цифри. Щойно ми ухвалимо рішення, зразу ж оголосимо публічно, до чого ми домовилися», - сказав Кличко.

В «УДАРі» визнають, що в більшості округів прохідні кандидати від опозиції вже визначені. А там, де є розходження щодо кандидатів, "УДАР” і пропонує провести соціологічні дослідження, аби протягом найкоротшого терміну визначити єдиного мажоритарника, якого підтримає опозиція.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини