Віталій Кличко: Нам потрібна країна, де працює закон

07.10.2012 16:32

Україна повинна стати країною європейського зразка, у якій панує закон та верховенство права, а не кулуарні домовленості. Про це заявив лідер Партії «УДАР» під час зустрічі з виборцями містечка Тетіїв на Київщині.

Спілкуючись з мешканцями, Віталій Кличко заявив: «Нам потрібні чіткі правила гри, тому що на сьогоднішній день правил гри немає, законів немає. А закон має бути один для всіх, незалежно від посади, незалежно від фінансового статусу. І всі повинні однаково відповідати перед законом – і чиновники, і громадяни. За таким принципом влаштовані усі сучасні держави», - підкреслив лідер «УДАРу».

Для прикладу Віталій Кличко нагадав про ситуацію, яка відбулася у Німеччині, де стало відомо, що президент отримав пільговий кредит на купівлю будинку для своєї родини. Після гучного скандалу німецький президент подав у відставку. «В усьому світі знають, що побудувати стадіон у Києві коштує вдвічі дорожче, ніж у Варшаві, і представники влади поклали ще один такий стадіон собі у кишеню. Однак ніхто за це не відповів, і жоден чиновник не залишився без роботи», - додає Віталій Кличко.

Виходом із ситуації, коли безвідповідальність влади стає нормою, лідер «УДАРу» бачить ухвалення низки законів, які дозволять суспільству контролювати владу. «Ми будемо наполягати на прийнятті закону про контроль суспільства над владою. На сьогодні депутати, чиновники, судді – це каста недоторканних, у тому сенсі, що ніхто не може контролювати їхню діяльність. Кожен, хто причетний до у правління державою, має виконувати свої обов’язки, а якщо чиновник чи суддя скомпрометували себе, вони мають піти у відставку. Якщо не за власною волею, як це прийнято в усіх цивілізованих країнах, то за законом, який вимагатиме від них скласти свої повноваження», - підсумував лідер партії «УДАР».

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини