«УДАР»: У Хмельницькій області місцева влада не приховує свого антисемітизму і брутально порушує виборчий закон

09.10.2012 12:52

Голова Волочиської райдержадміністрації Хмельницької області Ігор Добжанський у свій робочий час замість того, аби займатися вирішенням проблем ввіреної йому території, займається відвертим тиском на громадян з метою примусити їх підтримувати ПР. При цьому ставленик президента у районі не приховує свого антисемітизму і робить заяви, які напряму порушують Конституцію України та є прямим розпалюванням міжнаціональної ворожнечі і ксенофобією.

Про це йдеться у зверненні народних депутатів України—кандидатів від “УДАРу” до Генерального прокурора України та голови Адміністрації Президента України Сергія Льовочкіна.

У зверненні йдеться про численні звернення від жителів міста, представників малого і середнього бізнесу, які скаржаться на тиск місцевого керівника, його вимоги вивісити на своїх підприємствах прапори ПР. Люди скаржаться, що їх викликають у робочий час до райадміністрації, де погрожують розправитися за неправильне голосування вже після 29 жовтня і вимагають відмовитися від своїх політичних вподобань на користь ПР.

Лексика ж цього місцевого чинуші не витримує жодної критики Його висловлювання, зокрема, про те, що “ж...и розікрали країну” підпадають відразу під кілька статей кримінального кодексу - йдеться у заяві. Також разом із зверненням представники партії передали до відповідних установ факти, в тому числі і аудіодокази тиску на виборців і антисемітських ксенофобських висловлювань призначенця президента Януковича у районі, який відверто бахвалиться своєю безкарністю, покровительством керівництва області, намагаючись таким чином залякати співрозмовників та примусити їх підтримувати партію влади.

В зверненні “УДАР” просить відповідні структури розібратися у ситуації, і в разі підтвердження фактів притягти голову Волочиської районної адміністрації до відповідальності, а на час розслідування відсторонити його від посади як людину, що порушує виборче законодавство, Конституцію України і в своїх діях йде всупереч публічній позиції Президента Януковича про проведення чесних виборів та боротьбу з антисемітизмом і ксенофобією.

Послухати аудіозапис розмови з Ігорем Добжанським можна за посиланням: http://www.ex.ua/view_storage/653173977766

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини