Наливайченко звертає увагу міжнародних організацій на ситуацію у 97-му виборчому окрузі

09.10.2012 15:27

Кандидат у народні депутати від партії «УДАР», екс-голова СБУ Валентин Наливайченко звертає увагу міжнародних організацій на ситуацію у 97-му виборчому окрузі, де місцевий окружком розгорнув масштабну кампанію із зняття з реєстрації кандидата від «УДАРу» Павла Різаненка.

Про це йдеться у листі Наливайченка, переданому до місій міжнародних спостерігачів, ОБСЄ та посольства США в Україні.

Наливайченко наголошує, що на 97 окрузі (м. Бровари Київської області) планомірно дискредитують кандидата-ударівця, який має реальні шанси на перемогу. За останній період там зафіксована і фальшива агітпродукція, і спроби фальсифікацій при формуванні ОВК та ДВК, і залякування кандидатів та членів комісій.

Останній обраний конкурентами засіб прибрати кандидата від «УДАРу» - застосувати «недостатність терміну проживання на території України» та поширити інформацію про зняття його з реєстрації. З цією метою від імені Окружної виборчої комісії навіть була порушена судова справа. Серед інших вимог ОВК попросила Броварський міськрайонний суд Київської області отримати документи які, на думку влади, змогли б надати привід для зняття Павла Різаненка з реєстрації як кандидата в народні депутати України.

Наливайченко вимагає від посадових осіб ОВК зупинити незаконні дії і наголошує, що всі, хто наважиться порушити закон і сфальсифікувати волю виборців, будуть притягнені до відповідальності.

«Представники партій, що входять до ОВК № 97, які порушують закон і обмежують права людей на чесний вибір, - вже потрапили у наш список фальсифікаторів-корупціонерів, який ми формуємо в рамках кампанії «Люстрація влади». В парламенті такі дії отримають правову реакцію. Люстрації підлягатимуть всі корупціонери і фальсифікатори, з ними не буде жодних компромісів», - підкреслив Наливайченко.

Як відомо, останнім часом почастішали випадки тиску і застосування адмінресурсу проти кандидатів-мажоритарників від партії «УДАР» і в інших регіонах, зокрема в Запорізькій, Хмельницькій, Луганській та Одеській областях. «УДАР» вже передав Генеральному прокурору України інформацію про численні факти тиску та переслідування партійців, які розпочалися зі стартом виборчої кампанії.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини