У Полтавському техуніверситеті перешкоджають зустрічі Віталія Кличка зі студентами

10.10.2012 11:11

10 жовтня, під час візиту в Полтаву, Віталій Кличко зустрінеться з місцевою молоддю на запрошення місцевих студентських організацій. Однак всесвітньо відомий українець, політик, спортсмен і громадський діяч укотре зіткнувся з проблемою знайти приміщення для проведення зустрічі.

Попередньо захід планувалося провести в актовому залі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Однак упродовж останнього тижня зустрітися з ректором цього вищого навчального закладу та обговорити деталі заходу організаторам не вдалося.

“Секретар постійно перенаправляла нас до проректорів, інших відповідальних осіб, мотивуючи тим, що ректор по таких питаннях не приймає, – розповідає керівник Полтавського обласного виборчого штабу партії «УДАР Віталія Кличка» Юрій Соловей. – На наше офіційне звернення щодо проведення даного заходу в приміщенні ПолтНТУ ми отримали відмову. Коли спитали, чи можна провести зустріч студентства з Віталієм Кличком біля університету, теж отримали відмову”.

Партія направила офіційний лист на ім’я ректора щодо можливості організувати нашу зустріч. Прийняти його ректор пообіцяв після того, як лист буде зареєстрований у канцелярії ВНЗ. Коли керівник штабу звернувся до канцелярії — йому відмовили в реєстрації, хоча це є грубим порушенням чинного законодавства. У обласному осередку партії назвали подібну поведінку прикладом застосування адміністративного ресурсу.

“Коли ми прийшли до канцелярії, спочатку нам сказали, що дізнаються, чи можна реєструвати лист. Секретарка вийшла з кабінету, а повернулася вже з охороною, яка намагалася вигнати нас з університету,– розповідає представник Полтавського обласного осередку «УДАРу» Марина Сікалова. – Нам сказали, що на території навчального закладу не можна агітувати. Але ж агітації ми не вели!”. Також Сікалова додала, що адміністрація ВНЗ не була проти угоди про проведення масового заходу на території техуніверситету, однак згодом відмовилась.

Попри спротив полтавських чиновників, зустріч зі студентами відбудеться — Віталій Кличко поспілкується з молоддю просто неба.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини