У Києві та області «УДАР» знову поливають брудом та псують рекламні конструкції

11.10.2012 19:17

Одразу декілька випадків застосування чорного піару зафіксували активісти «УДАРу» протягом доби на Київщині. Зокрема, у столиці масово розповсюджують фальшиву газету «Столичные ведомости», єдина мета якої — дискредитація «УДАРу». У фальшивці змальовується «змова проти опозиції в Києві», однак навіть далеким від політики людям очевидна брехливість і абсурдність викладених в ній фактів.

Коментуючи цей інцидент, в партійному осередку зауважили, що дана агітка невипадково з’явилася одразу після того, як «УДАР» та «Батьківщина» заявили про узгодження єдиних кандидатів по мажоритарних округах. «Влада відчула, що вона може програти всі округи в столиці, незважаючи на велику кількість технічних кандидатів, широке застосування адмінресурсу та масового підкупу виборців», - наголошують в київському осередку «УДАРу».

«Провладна партія неодноразово намагалася розсварити опозиційні сили між собою, а коли не вийшло - вдалася до брудних методів боротьби. Також до появи фальшивої газети може бути причетна «молода команда» Черновецького, представники якої у випадку узгодження кандидатів програють свої мажоритарні округи, незважаючи на повне сприяння влади. Стиль цієї фальшивки дуже нагадує подібні продукти часів Черновецького», - зауважують представники партії.

В «УДАРі» зазначили, що поширювана газета не зареєстрована в Державному реєстрі друкованих ЗМІ. На виданні не вказані обов’язкові вихідні дані, передбачені Законом «Про вибори народних депутатів України». Відповідно до ч. 22 ст. 74 закону «Про вибори народних депутатів України» виготовлення і розповсюдження цієї фальшивки є незаконним. Такі дії мають ознаки кримінального злочину і караються до 5 років позбавлення волі, згідно ст. 157 та 159-1 Кримінального кодексу України.

Столичний осередок «УДАРу» звернувся до прокуратури та міліції з вимогою вжити заходів, щоб припинити поширення цієї фальшивої газети, сприяти її вилученню та провести відповідне розслідування.

У Броварах цього ж дня масово поширювали листівку з наклепами та образами на адресу лідера партії «УДАР» Віталія Кличка. Листівка не містить жодних даних про тираж, типографію, відповідальних осіб тощо.

Тим часом в Києві та області знову псують борди з рекламою «УДАРу». Рекламні конструкції, розташовані уздовж одеської траси, без будь-яких пояснень були за одну ніч масово переклеєні агітацією Партії регіонів. Хоча на всі площі досі діють угоди з «УДАРом».

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини