“УДАР” домігся, щоб за порушення регіоналів узялися правоохоронці

11.10.2012 20:13

11 жовтня Центральна виборча комісія частково задовольнила скаргу партії «УДАР» на дії Партії регіонів. Про це повідомив представник “УДАРу” в ЦВК Валерій Карпунцов.

“УДАР” звертав увагу Центрвиборчкому на те, що в Черкаській області матеріали передвиборчої агітації партії Віталія Кличка, розміщені на біл-бордах та оплачені з виборчого фонду партії, без будь-яких правових підстав були заклеєні агітаційними матеріалами за Партію регіонів.

Не зважаючи на те, що в таких діях містяться не тільки ознаки порушення виборчого законодавства, але й ознаки ряду злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України – Центральна виборча комісія вже вкотре намагалася формально підійти до розгляду цього питання і не планувала навіть звертатися до правоохоронних органів для відповідного реагування.

Втім, цього разу представник “УДАРу” зумів переконати більшість членів Центральної виборчої комісії у необхідності принаймні частково задовольнити скаргу та звернутися нарешті до правоохоронних органів. Для цього навіть довелося змінювати проект відповідного рішення, підготовленого юридичною службою ЦВК та погодженого на попередній нараді членами ЦВК.

Разом з тим, в «УДАРі» констатують, що на даний момент жодне (!) звернення до правоохоронних органів з приводу порушення виборчого законодавства не було задоволене правоохоронцями, по жодному з них не було навіть формальної відписки.

З огляду на це, партія «УДАР» вкотре закликає Центральну виборчу комісію та правоохоронні органи не бути сторонніми спостерігачами в ході виборчого процесу в Україні, а вживати всіх заходів реагування, наданих їм законодавством, з метою забезпечення законності виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини