Павленко: Наші кандидати були готові до того, що можуть бути відкликані

15.10.2012 20:39

Кандидати від «УДАРу», яких було знято на користь більш рейтингових представників від «Батьківщини» та опозиційних самовисуванців, заздалегідь були попереджені про можливість відкликання у разі домовленостей з колегами по опозиції.

Про це заявив заступник голови Центрального виборчого штабу партії «УДАР» Ростислав Павленко в ефірі телеканалу ТВі.

Павленко зауважив, що друга частина з’їзду «УДАРу» була проведена після того, як було ухвалене рішення про зняття тих кандидатів, в округах яких кандидати від «Батьківщини» чи опозиційні самовисуванці мають більший рейтинг. «Ми зняли 26 кандидатів на підтримку Батьківщину і 6 кандидатів на підтримку само висуванців. Ми очікували симетричних дій від представників ВО «Батьківщини», однак були дещо здивовані тим, що з тих 27 осіб, які були зняті Батьківщиною лише 8 відповідали заявленим нами очікуванням», – наголосив представник «УДАРу».

Коментуючи процес проведення спільного соціологічного опитування, Павленко заявив, що це був консорціум з семи соціологічних поважних соціологічних служб, кожна з яких робила аналіз цілого округу. «Не було сегментації, оцінювався весь округ, а потім зводилися разом всі масиви і виводилися дані, які характеризують виборців всього округу. Ми і ВО «Батьківщина» виходили з того, що соціологи-професіонали зроблять все від них можливе і ми отримаємо результат, на який спиратимемося», - сказав Ростислав Павленко.

Відповідаючи на питання, що робитимуть ті представники партії, які знялися на користь інших кандидатів, Павленко сказав:  «У нас не було так, що до людей вийшло керівництво і сказало «вам не пощастило». З самого початку, коли ми починали кампанію, ми говорили з нашими мажоритарними кандидатами про те, що може скластися така ситуація, що в вашому окрузі перемагатиме представник від об’єднаної опозиції, і якщо у нас будуть політичні домовленості з нашими колегами, ви можете бути відкликані. Вони були до цього готові, і це був їх усвідомлений вибір. Очевидно, що ніхто їх не ставив перед фактом, і очевидно, що вони матимуть політичне майбутнє в нашій партії», – зазначив заступник ЦВШ «УДАРу».

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини