Володимир Куренной: Ми готові разом з «Батьківщиною» захистити результати голосування

16.10.2012 08:46

«Ще до початку виборчої кампанії партія «УДАР» пропонувала колегам по опозиції застосувати конкурентний механізм, який би допоміг визначити у кожному мажоритарному окрузі демократичного кандидата, здатного перемогти представника влади», - про це заявив заступник керівника виборчого штабу «УДАРу» Володимир Куренной в ефірі «5 Каналу».

Куренной нагадав, що «УДАР» давно заявляв про несприйняття квотного принципу, на якому наполягали лідери «Батьківщини», коли за зачиненими дверима партійні лідери вирішують питання за громадян.

«В результаті ми домовилися з колегами по опозиції провести соціологічні дослідження і сформували пул соціологічних служб, які оцінили реальну підтримку кандидатів на округах. Перелік соціологічних служб вносився обома сторонами, і обидві сторони погодили ключовий принцип: той кандидат, який за результатами спільного соціологічного дослідження має найбільше шансів перемогти, – залишається в грі. Слабший кандидат – сходить з дистанції», - розповів Володимир Куренной. Однак, за його словами, домовленості були виконані з’їздом «Батьківщини» лише на третину.

Відповідаючи на запитання, чому «УДАР» не зняв свого кандидата в окрузі, де від «Батьківщини» балотується Володимир Яворівський, натомість вимагав знати Сергія Терьохіна, Володимир Куренной зауважив, що на окрузі Яворівського результат не викликає жодних сумнівів, і представник «Батьківщини» перемагає з великим відривом. Натомість у столиці кандидат «УДАРу» випереджає представника влади лише на кілька відсотків, і зняття Сергія Терьохіна там могло б істотно збільшити шанси опозиційного кандидата перемогти владу.

Також заступник керівника виборчого штабу «УДАРу» повідомив про підготовку до спільних дій демократичних сил під час голосування та підрахунку голосів. «Ми пропонували «Батьківщині» створити єдиний координаційний центр протидії фальсифікаціям, і наша пропозиція досі дійсна. Більше того – ми вже сьогодні надсилали рекомендації регіональним штабам партії щодо співпраці з членами комісій та спостерігачами від інших опозиційних сил», - наголосив Володимир Куренной.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини