Кличко: «УДАР» є головною альтернативою Партії регіонів

17.10.2012 20:23

Партія «УДАР» сьогодні є головною альтернативою провладній партії. Про це заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко під час прес-конференції в Івано-Франківську.

«Ми головна альтернатива Партії регіонів. Чому? Тому що інші партії вже або працювали, або співпрацювали, чи намагалися це робити з партією чинної влади. Я впевнений, що в новому парламенті ми маємо сформувати більшість з партіями, які борються за демократичне майбутнє України. Хочу заявити, що ніяких альянсів з тими партіями, які дискредитували себе і показали своє байдуже ставлення до людей – а саме з Партією регіонів та з комуністами – бути не може», - сказав лідер «УДАР».

Кличко також наголосив, що «УДАР» підтримав в шести округах опозиційно налаштованих кандидатів-самовисуванців, серед яких – Олесь Доній, який балотується у 88 виборчому окрузі на Івано-Франківщині.

«Ми вирішили підтримати Донія, тому що він користується підтримкою на окрузі, про це свідчать результати соціологічного дослідження, яке ми проводили спільно з колегами по опозиції. Багато людей знають і поважають Донія як людину принципову, яка в політиці вже не перший день і завжди відстоювала свою думку, інтереси громадян та не йшла на компроміси з совістю. Такі люди потрібні українській політиці. Тому на з’їзді партії ми ухвалили рішення підтримати кандидатуру Олеся Донія і відкликати нашого кандидата на його користь», - сказав Віталій Кличко в коментарі журналістам.

Лідер «УДАРу» також зустрівся з мешканцями Івано-Франківська на Вічевому майдані. Понад 10 тисяч людей прийшли поспілкуватися з Кличком та поставити політику свої запитання. Під час зустрічі Кличко представив франківцям кандидатів-мажоритарників від «УДАРу» на Прикарпатті.

Відповідаючи на запитання людей про те, чи є можливою співпраця «УДАРу» в новій ВР з позафракційними депутатами, Кличко зауважив: «Ми готові співпрацювати з людьми, які мають совість, мораль і принципи, які опозиційно налаштовані до чинної влади і готові працювати на інтереси країни.»

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Новини