На Київщині влада перешкоджає проведенню зустрічі Кличка з виборцями

18.10.2012 13:06

У Київській області місцева влада намагається будь-якими способами перешкодити проведенню зустрічей мешканців Ірпеня та Вишневого із лідером партії «УДАР» Віталієм Кличком, який 19 жовтня перебуватиме в регіоні із робочим візитом.

Так, виконавчий комітет Вишневої міськради звернувся до Київського окружного адміністративного суду із позовною заявою про заборону проведення такої зустрічі «в інтересах національної безпеки та громадського порядку». Суд відразу задовольнив позов міськради Вишневого, аргументуючи своє рішення тим, що приїзд лідера «УДАРу» створить «реальну небезпеку заворушень і злочинів, а також загрожує здоров’ю, правам і свободам населення».

Юристи штабу кандидата від «УДАРу» по 95 виборчому окрузі Олександра Юракова, який виступає організатором заходу, оскаржили заборону Київського адмінсуду, оскільки вважають такі дії влади незаконними та безглуздими.

«Попри спротив місцевої влади зустріч із Віталієм Кличком відбудеться. Мешканці Вишневого давно з нетерпінням чекають на приїзд Героя України, відомого спортсмена і мецената, лідера найбільш рейтингової у місті політичної сили. Тому налякана влада намагається обмежити гарантоване Конституцією України право на мирні зібрання і забороняє захід через «загрозу національній безпеці». Ще одна безглуздість: виявляється візит лідера «УДАРу» у Вишневе вимагає перекриття дорожнього руху у робочий час, що може «паралізувати транспортне сполучення міста», хоча зустріч Кличка із виборцями запланована на території міського стадіону», - зазначили у партії «УДАР».

У свою чергу, в Ірпені невідомі особи побили активістів партії «УДАР», які розклеювали запрошення на зустріч із Віталієм Кличком. По факту побиття партійці «УДАРу» написали заяву в міліцію. Згодом після інциденту двох агітаторів «УДАРу» без пояснення причин працівники правоохоронних органів забрали у міське відділення міліції. Після втручання депутатів від «УДАРу» агітаторів партії вдалося звільнити.

Окрім цього, за словами депутата Ірпінської міськради Ярослава Місяця, по місту діють організовані бригади студентів Податкової академії, очолюваної депутатом від Партії регіонів Петром Мельником, які у формі працівників ЖЕКу зривають оголошення про візит Віталія Кличка і нищать агітацію партії «УДАР».

В «УДАРі» наголосили, що незважаючи на супротив влади Київщини, зустріч Віталія Кличка із громадами Вишневого та Ірпеня відбудеться у призначений час.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини