Кличко розповів, як “УДАР” визначався з єдиним кандидатом від опозиції

20.10.2012 14:34

“УДАР” визначав і пропонував підтримати єдиних кандидатів від опозиції не за минулими заслугами чи за лояльністю партійних вождів, а враховуючи думку виборців. Про це заявив лідер партії "УДАР" Віталій Кличко в інтерв'ю журналістам.

“Ми провели спільну соціологію, за результатами якої в тих округах, де перевага у висуванців "Батьківщини", наші партійці зняли свої кандидатури заради спільної перемоги. У відповідь наші партнери на своєму з”їзді "забули" про соціологію, знявши в основному просто непрохідних кандидатів і, по суті, подарувавши округи, де був шанс на перемогу в опозиції, ставленикам влади”, - зазначив Віталій Кличко.

За словами лідера “УДАРу”, особливо складною є ситуація у ключовому для опозиції місті - Києві.

“Наприклад, у Солом'янському районі, де від "УДАРу" йде Рена Назарова, відома в Києві журналістка і громадський діяч, від "Батьківщини" йде людина, яка свого часу бігала в Київраді з фракції у фракцію, забувши про виборців і обіцянки. Як ми можемо її підтримувати?”, - наголосив Кличко.

Також лідер “УДАРу” зауважив, що виборець іноді думає інакше, ніж партія.

"І цю позицію ми, як політики, зобов'язані поважати. Виборець хоче нових облич у політиці, але, схоже, це не завжди цікавить партійних вождів , - додав політик.

Водночас Кличко висловив надію, що нинішні протиріччя з опозицією вдасться усунути заради змін в Україні та її демократизації. І закликав партнерів до прозорої, а не “підкилимної” політики.

“Нашим колегам час відмовитися від підходу "старшого брата" щодо "УДАРу". Наша партія давно виросла і наростила м'язи. Сьогодні ми є головною альтернативою і головним опонентом Партії регіонів. І тому пропонуємо всім об'єднатися, щоб усунути "регіони" і КПУ від влади, а не витрачати дорогоцінний час і сили на взаємознищення ”, - сказав Кличко.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини