Віталій Кличко: Переможець цих виборів визначиться тільки в чесній і конкурентній боротьбі. Сподіваюся, демократична більшість формуватиметься навколо “УДАРу”

22.10.2012 14:30

Лідер партії “УДАР” Віталій Кличко наголошує, що «переможець цих виборів має визначитися тільки в чесній і конкурентній боротьбі, а не через адміністративний тиск чи призначення себе канонічною опозицією». Про це заявив лідер партії “УДАР” Віталій Кличко в коментарях журналістам.

“Нечесна боротьба сьогодні йде на користь Партії регіонів та її сателітам - комуністами, з якими, наголошую, ми ні за яких умов не будемо співпрацювати в наступному парламенті”, - наголосив Кличко.

Політик нагадав, що “УДАР” дотримується домовленостей, досягнутих на Софійській площі в День соборності, коли між опозиційними силами була підписана угода про непоборення. Також він підкреслив, що має залізні нерви і залізну волю до перемоги, тому не збирається реагувати на жодні емоційні заяви з боку партнерів, а має намір останній тиждень зосередитися на мобілізації виборців і боротьбі за максимальний результат.

Віталій Кличко також вважає, що демократична більшість у Верховній Раді наступного скликання зможе формуватися навколо “УДАРу”. Для цього “УДАР” вже сьогодні активно працює над тим, аби залучати до майбутньої співпраці демократично налаштованих проєвропейських кандидатів на мажоритарних округах.

“Я впевнений в тому, що “УДАР” буде спроможний у парламенті об’єднати навколо себе всі демократичні сили, щоб відстоювати інтереси не Адміністрації Президента і купки олігархів, а інтереси українців”, - зазначив Віталій Кличко.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини