“УДАР” вимагатиме ВР розслідувати усі факти порушень виборчого законодавства

22.10.2012 14:44

У новоствореному парламенті фракція “УДАР” ініціює створення Тимчасової слідчої комісії з питань порушень виборчого законодавства під час нинішніх перегонів до ВР. Про це йдеться в заяві партії “УДАР” з приводу численних випадків беззаконня в ході парламентської кампанії.

“Виборчий процес з чергових виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року став безпрецедентним як по кількості порушень виборчого законодавства з одного боку, так і по бездіяльності правоохоронних органів, які мали б забезпечувати його законність – з іншого”, - йдеться в заяві партії.

 

В "УДАРі" обіцяють, що “одним з перших рішень Верховної Ради України, ухвалення якого забезпечить політична партія «УДАР Віталія Кличка» після проходження до парламенту, стане постанова про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань порушень законодавства України під час виборчого процесу з чергових виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року”.

Метою такої комісії буде розслідування всіх фактів порушення законодавства:

  • ухвалення неправосудних рішень судами України;
  • підкупу виборців суб’єктами виборчого процесу;
  • фальсифікацій Державного реєстру виборців та списків виборців;
  • фальсифікацій результатів голосування;
  • зловживань членів виборчих комісій під час голосування та встановлення підсумків голосування;
  • бездіяльності правоохоронних органів, яка виявляється в нереагуванні на численні повідомлення про порушення виборчого законодавства, невжитті заходів щодо їх припинення, встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності.

 “Партія «УДАР Віталія Кличка» в черговий раз закликає всіх суб’єктів виборчого процесу, членів виборчих комісій, органи державної влади та місцевого самоврядування, які забезпечують організацію та проведення виборів народних депутатів України, діяти виключно відповідно до закону та попереджає, що всі факти зловживань, порушень, а особливо – фальсифікацій, не будуть залишені без уваги, будуть ретельно розслідувані, а особи, які їх вчинили, будуть притягнуті до відповідальності”, - наголошують в “УДАРі”.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини