Кличко: Візит Януковича до Москви більше схожий на передвиборний піар Партії регіонів

23.10.2012 14:37

Зовнішня політика України є одним з головних провалів чинної української влади. Про це заявив лідер партії "УДАР" Віталій Кличко під час спілкування з журналістами на Волині.

"Якщо давати оцінку зовнішній політиці українського уряду - є багато критики. Зовнішня політика повинна бути зовсім іншою. Чому? Тому що відношення всіх країн-сусідів до України і нашої зовнішньої політики не дуже добре. І ми повинні змінювати це - не тільки деклараціями, а конкретними кроками. А що стосується візиту Януковича до Москви - він більше нагадує такий піар-крок перед виборами", - наголосив лідер партії "УДАР".

Кличко вважає, що передвиборний вояж Президента Януковича до Москви є спробою за кілька днів до виборів мобілізувати електорат партії влади.

"Але на людей це вже не діє. Бо підсумки цього візиту - підписання одного протоколу про виробничу кооперацію. Українська влада вже не може більше приховувати від людей, що взаємини з Росією переживають глибоку кризу", - зауважив політик.

Кличко наголосив, що не є нормальним шарахання влади щодо зовнішнього курсу країни. "Коли західним дипломатам, які ще зустрічаються з українським президентом, говорять про бажання євроінтеграції, а в Москві перед виборами заявляють про бажання поглибити співпрацю з Митним союзом. Президент намагається сподобатися Москві і поправити свій імідж в очах виборців сходу. Але це вже не працює - ані в Москві, ані в Києві", - констатує Кличко. Лідер "УДАРу" вважає, що нинішня влада так і не навчилися захищати національні інтереси країни. Він наголошує, що взаємини з будь-якими сусідами - як на сході, так і на заході країни, мають базуватися на принципі рівноправного двостороннього діалогу.

Увечері на зустріч з лідером "УДАРу" на Театральний майдан Луцька прийшло близько 10 тисяч городян.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини