Валерій Карпунцов: «УДАР» готовий протидіяти спробам фальсифікацій

23.10.2012 21:48

 У питанні захисту результатів голосування опозиційні сили сподіваються на обізнаність у виборчому процесі та активну позицію своїх партійців, засоби масової інформації та незалежних спостерігачів.  Про це заявив у ефірі «5 Каналу» керівник юридичного департаменту партії «УДАР», кандидат у народні депутати Валерій Карпунцов.

За його словами, партію у виборчих комісіях представлятимуть спостерігачі та уповноважені особи,  довірені особи, фахівці юридичної служби. В той же час громадський контроль за виборами здійснюватиметься завдяки незалежним  ЗМІ, незалежним спостерігачам від неурядових організацій, а також міжнародним спостерігачам.

При цьому Валерій Карпунцов вказав на проблему упередженості та вибірковості окружкомів, які під різними приводами відмовляються реєструвати незалежних спостерігачів. На думку представника «УДАРу», це відбувається тому, що деякі відомі організації вже довели свою фаховість, добру обізнаність у питаннях виборчого законодавства і ефективність у протидії порушенням. І саме цієї обізнаності та ефективності бояться окружкоми, відмовляючись реєструвати спостерігачів.

Відповідаючи на запитання ведучих, чи стикався з подібними відмовами «УДАРу», Валерій Карпунцов зазначив, що «певні тертя під час реєстрації були, однак загалом вдалося належним чином організувати роботу і забезпечити присутність  партійців на округах». «Ми  вже знаємо, де є проблемні округи, і маємо в комісіях своїх членів, які представляють інтереси партії у випадку позаштатних ситуацій», - запевнив Карпунцов.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини