Кличко звернувся до членів виборчих комісій з вимогою працювати за законом

24.10.2012 10:43

Партія “УДАР” вестиме паралельний підрахунок голосів і разом з колегами по опозиції та демократично налаштованими мажоритарними кандидатами протидіятиме будь-яким спробам можливих фальсифікацій результатів виборів. Спостерігачі від “УДАРу” ретельно відстежуватимуть роботу виборчих комісій всіх рівнів. Про це заявив лідер партії “УДАР” Віталій Кличко під час спілкування з журналістами на Рівненщині.

За словами Кличка, ситуація з формуванням комісій сьогодні є загрозою демократичному проведенню виборів в країні. “Ми маємо факти, коли деякі дільничні комісії майже на 100% складаються з представників партії влади. Коли представники технічних партій не приховують, що працюють на ПР. Тому сьогодні завдання номер один для демократичних сил - забезпечити контроль над роботою комісій через представників опозиційних партій і мажоритарників а також міжнародних та вітчизняних спостерігачів”, - наголосив Кличко.

Політик зауважив, що влада сьогодні взяла на озброєння принцип “не важливо, як голосують, важливо, як рахують”, тому в ці дні всі представники демократичного табору повинні зосередитися на спільному захисті результатів голосування. Віталій Кличко також зазначив, що “УДАР” збиратиме всі факти порушень та передасть їх для вивчення спеціальній тимчасовій слідчій комісії ВР, створення якої ініціюватиме партія.

Через ЗМІ Кличко також звернувся до тих, хто працюватиме в складі виборчих комісій. “Хочу попередити зараз тих людей, які увійшли до складу комісій. За порушення виборчого закону усі нестимуть кримінальну відповідальність. Ми зробимо все для того щоб людина, яка порушить закон, відповіла за це”, - наголосив лідер “УДАРу”.

Сьогодні лідер партії "УДАР" перебуває з визитом на Рівненщині. Політик зустрінеться з мешканцями населених пунктів Рокитне, Сарни, Дубно та поспілкується з жителями Рівного на центральній площі міста - Майдані незалежності.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Новини