Віталій Кличко закликав українців не продавати голоси

24.10.2012 21:00

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко закликав українців не продавати свої голоси за гроші, що пропонують політичні сили, для яких підкуп голосів - чи не єдина можливість потрапити до Верховної Ради нового скликання. Про це він заявив під час спілкування з виборцями на Рівненщині.

"Ми знаємо, що вам пропонують гроші. Я прошу вас подумати, чи варто брати ці гроші, чи варто продавати своє майбутнє? Голосуйте так, як підказує вам ваше серце. Не продавайте свій заврашній день. Тільки від вас залежить, яким він буде", - сказав лідер "УДАРу".

Кличко також закликав виборців підтримати тих кандидатів-самовисуванців, яким "УДАР" висловив довіру та зняв на їхню користь своїх мажоритарників.

"Ми зняли шість своїх кандидатів на користь людей, які не мають партійної приналежності та є самовисуванцями. Але ці люди мають всі шанси перемогти представників партії влади. Ми очікували, що їх підтримають і наші колеги по опозиції, але нажаль, цього не сталося", - зауважив Кличко в інтерв”ю рівненським ЗМІ.

Відповідаючи на запитання про те, чи вважає він цих кандидатів потенційними членами команди “УДАРу” в майбутній ВР, Кличко зазначив, що не виключає такої можливості. "Безумовно, ми спілкувалися з цими людьми. В першу чергу звертали увагу на їхню репутацію-чи не продадуться, не зрадять інтересів виборців, не відступлять від демократичних принципів. Я не виключаю, що хтось з них приєднається до нас у майбутньому парламенті, стане частиною команди "УДАРу" і разом з нами працюватиме у Верховній Раді", - сказав політик.

На мітингу в Рівному Віталій Кличко представив кандидата-самовисуванця у 152 окрузі Віктора Матчука, якого підтримав "УДАР". Матчук подякував партії за довіру і зауважив, що прагне співпрацювати з “УДАРом”. Він передав Кличку заяву про cвої наміри вступити в майбутню фракцію "УДАРу" в парламенті.

За уточненими даними на зустріч з лідером "УДАРу" на центральну площу Рівного завітала рекордна кількість людей - понад 16 тисяч мешканців міста.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Новини