Куренной: Опозиція разом візьме більше голосів, ніж провладні партії

25.10.2012 20:11

Опозиційні сили на виборах отримають більше голосів, аніж партії, які підтримують чинну владу. Таку думку висловив в ефірі каналу ТВі заступник керівника Центрального виборчого штабу «УДАРу» Володимир Куренной.

Політик зауважив, що «УДАР» зробить все можливе, аби сформувати в новому парламенті демократичну коаліцію незалежно від того, як під час виборчої кампанії поводяться колеги по опозиції. Куренной констатував, що з точки зору отримання результатів на виборах «УДАР» є загрозою як для Партії влади, так і для колег по опозиції.

«Ми ведемо кампанію на позитиві і намагаємося не звертати увагу на те, які атаки сьогодні почалися з обох боків на нас. Ми є загрозою і для тих і для інших. А щодо того, як відбувається сьогодні виборча кампанія – просто смішно говорити про те, що Партія регіонів веде її демократично і чесно», – зауважив Куренной. Він розповів про один з останніх прикладів застосування адмінресурсу в Одесі, де головних лікарів лікарень зібрали на нараду в міськвиконкомі і оголосили план з отриманню голосів на закритих спеціальних дільницях, якими є лікарні.

«Це щодо чесності і прозорості. Інший приклад – як ведуть свою кампанію деякі партії, які називають нас своїми колегами по опозиції. Сьогодні по всій західній Україні розповсюдили брехливу газету «Народний трибунал». Ми накрили один з центрів розповсюдження в Тернополі, яким виявився штаб "Свободи",– наголосив Куренной, продемонструвавши саму газету та фотографії, де видно, як фальшивку виносять з офісу згаданої політичної сили.

Представник «УДАРу» наголосив, що партія готується до захисту результату виборів, які вже сьогодні намагаються у будь-який спосіб сфальсифікувати. «За допомогою адміністративного ресурсу партія влади додасть собі приблизно5 відсотків до своєї реальної підтримки виборцями. А от сказати, скільки відсотків можна сфальсифікувати в день голосування, неможливо. Можна сфальсифікувати вибори взагалі», – сказав Куренной.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини