Кличко: У нас є всі шанси створити більшість в новій ВР

26.10.2012 16:57

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко сподівається, що в майбутньому парламенті буде створено демократичну більшість. Про це він заявив в ефірі програми «Час. Інтерв’ю» на 5 каналі.

Кличко зауважив, що в останні дні перед виборами боротьба стала жорсткою і не завжди чесною. Але “УДАР” не порушив у своїй виборчій кампанії принципу непоборення щодо колег по опозиції.

“Ми підписали на день Cоборності документ, де є важливий пункт про непоборення . Якщо демократичні сили боротимуться одне проти одного, це йтиме на користь тільки Партії регіонів. Я впевнений, що ми повинні об’єднатися і в нас є всі шанси створити більшість в новій ВР», - наголосив лідер «УДАРу».

Відповідаючи на питання, чому УДАР не підписав угоду про створення коаліції з ВО “Батьківщина” до виборів, Кличко зазначив: «Я хочу робити не популістські речі, а логічні. Підписувати будь-які угоди до того, як ми пройдемо в парламент, зарано. Не зрозуміло, хто там буде, бо деякі партії знаходяться на межі проходження у ВР. Тому логічно спочатку набрати голоси, захистити їх, а вже потім у парламенті сідати і говорити. Скільки можна підписувати різні папірці, які потім не працюють?», - сказав Кличко.

Водночас політик зауважив, що в «УДАРі» сьогодні сконцентровані на захисті результатів виборів і не будуть реагувати на випади чи провокації з боку колег по опозиції. «Ми не хочемо дивитися у день вчорашній, ми хочемо жити завтрашнім днем. Що було, це залишається на совісті інших людей. І виборці зроблять висновки, тому що деякі факти говорять про те, що проти нас борються і не завжди чесними методами. На Заході зараз розповсюджуються газети проти нас, де немає вихідних даних. Це все чорний піар, там поливають на брудом і там немає жодної правдивої інформації про нас», - наголосив лідер «УДАРу».

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини