Марія Матіос: Виборець почув Кличка в усіх куточках України і подав знак: ми хочемо іншої політики

30.10.2012 09:10

Безсумнівна сумарна перевага усіх патріотичних сил в загальнодержавному виборчому окрузі свідчить про однозначно антивладні настрої суспільства. Влада може як завгодно інтерпретувати ці результати – але саме для влади вони є чи не першим конкретним попереджувальним пострілом. Про це пише в своєму блозі для видання «Лівий берег» відома письменниця Марія Матіос.

Матіос звертає увагу на рівномірні показники «УДАРу» на всій території країни, які підтвердили, що партія обєднала країну навколо зрозумілих кожному речей. Це, зокрема, боротьба з корупцією, розширення місцевого самоврядування, це ідея порозуміння в суспільсві. «Обєднавчі мотиви в риториці політиків від «УДАРу» виявилися однаково прийнятними і підтриманими як на Заході, так і на Сході. І це – перший і найкращий висновок від минулої кампанії попри всі її помилки і набиті ґулі від недосвідченості чи непритаманної поки що українській політиці ідеології непоборення союзників», - переконана представниця «УДАРу». За її словами, виборець почув Кличка в усіх куточках України і також подав знак: ми хочемо іншої політики.

«Тепер перед Віталієм Кличком, Арсенієм Яценюком і Олегом Тягнибоком уже вималювався дуже і дуже круглий стіл важких, але конструктивних переговорів, - зазначає Марія Матіос. - А далі – дуже відповідальна спільна робота. Бо в усіх трьох є найкращий і непомильний рефері – виборець, який делегував їм свою довіру. І поки що довіра виборця – це і є найбільший капітал сьогоднішніх трьох українських богатирів на опозиційному полі».

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини