«УДАР»: Демократичні сили повинні разом дати відсіч фальсифікаціям у мажоритарних округах

30.10.2012 20:10

Партія «УДАР» вважає за необхідне зосередити зусилля всіх опозиційних партій на спільному захисті результатів у мажоритарних округах, де представники демократичних сил виборюють перемогу у висуванців влади, і де в ці хвилини йде спроба сфальсифікувати результат на користь провладних кандидатів. Про це йдеться в заяві партії «УДАР».

Так, кандидати в депутати від «УДАРу» у мажоритарних округах Києва, які поступилися місцем колегам від «Батьківщини», чергують в ОВК, вимагаючи чесного підрахунку голосів. Сьогодні кандидат від «УДАРу» Олексій Давиденко чергував в окружній комісії 216-го округу на підтримку Ксенії Ляпіної. Представники «УДАРу» також спільно з іншими опозиційними партіями виступають проти фальсифікацій на округах 211 та 217, де першість отримали висуванці від «Батьківшини» Сергій Терьохін і Олександр Бригинець. У 215 окрузі в столиці кандидат від «УДАРу» Ігор Опадчий допомагає захистити голоси свободівця Андрія Іллєнка.

«Нам важливо сьогодні захистити кожен опозиційний мандат, аби якнайбільше представників демократичних сил пройшли у Верховну Раду», – наголошують в «УДАРі».

В партії наводять приклад успішного спільного відстоювання результатів голосування у найскладнішому київському окрузі, який став символом підкупу виборців – у 214-му, де ставленик Черновецького Олесь Довгий намагався вкрасти перемогу у Віктора Чумака. Сьогодні у виборчій комісії цього округу разом з представниками «УДАРу» чергував кандидат від «Батьківщини» Володимир Бондаренко. Довгий, який відстає від Чумака більше ніж на 4 тисячі голосів вже заявив, що готовий привітати Віктора Чумака з перемогою.

«Не можна залишати і ситуацію в 132 окрузі на Миколаївщині, де влада цинічно намагається сфальсифікувати результат виборів. ОВК там визначила переможцем кандидата від «Батьківщини» Аркадія Корнацького, а за інформацією на сайті ЦВК з відривом нібито у 232 голоси переміг регіонал Віталій Травянко», – зазначають в партії «УДАР».

У партії переконані, що в нинішній ситуації, коли влада налаштована на фальсифікацію виборів у мажоритарних округах, де вона програє, важливо продемонструвати опір будь-яким спробам махінацій з волевиявленням людей і зосередити на цьому спільні зусилля опозиційних сил.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини