Наливайченко: Ми підготували пакет документів про фальсифікації для передачі до спеціальної слідчої комісії ВР

31.10.2012 08:38

Координаційний центр опозиційних сил, міжнародних та місцевих спостерігачів, що працював на виборах у Донецьку, вже підготував пакет документів для передачі до спеціальної слідчої комісії з розслідування фальсифікацій на виборах, яку буде створено у Верховній Раді. Про це заявив кандидат в народні депутати від партії «УДАР» Валентин Наливайченко, який координує роботу центру.

Він повідомив, що координаційний центр вже має доказову базу по багатьох округах, де під час голосування та підрахунку голосів були допущені грубі порушення, а міліція не забезпечила дотримання закону. А саме, мають бути розслідувані фальсифікації на округах 46, 50 та 55 у Донецькій області, де зафіксовані та задокументовані численні випадки вкидання виборчих бюлетенів у виборчі скриньки, округах 41-45, де зафіксоване масове підвезення виборців на виборчі дільниці, окрузі 43, де не виставлялася необхідна кількість урн для голосування. Всього, за словами Наливайченка, на Донеччині було зафіксовано понад тисячу порушень, які могли суттєво вплинути на результат голосування.

Водночас Наливайченко зауважив, що представники УДАРу зараз присутні на підрахунку голосів в окружних виборчих комісіях по всій Україні, де не лише захищають вибір людей, а й збирають доказову базу для майбутніх розслідувань. І жоден фальсифікатор не уникне відповідальності.

Крім того, він наголосив, що у новому парламенті «УДАР» обов’язково внесе зміни до виборчого законодавства з урахуванням рекомендацій Венеціанської комісії та звітів міжнародних місій спостереження, зокрема ОБСЄ та ПАРЄ. «Політична корупція на цих виборах стала можливою через те, що було ухвалено абсолютно корупційний виборчий закон. Ми ухвалимо новий закон - забезпечимо відкриті партійні списки і відкритий підрахунок голосів, щоб арифметика перестала бути партійною», - сказав Наливайченко.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини