Наливайченко: В Херсоні поплічниками фальсифікаторів виступили одеські судді

04.11.2012 14:00

Учора вночі Одеський апеляційний адміністративний суд у складі суддів Милосердного, Бітова та Алексєєва незаконно втрутився у виборчий процес, зловжив правом судити та ухвалив неправосудне рішення. Прикрившись юридичними формулюваннями, судді фактично визнали вибори в окрузі 183 недійсними всупереч Закону та нехтуючи результатами голосування людей. Так кандидат в народні депутати від партії «УДАР» Валентин Наливайченко, який сьогодні перебуває у Херсоні, прокоментував ганебне рішення суду, який безпідставно скасував результати народного волевиявлення в одномандатному виборчому окрузі № 183, де із значною перевагою (понад 5 тисяч голосів) переміг кандидат від «УДАРу» Андрій Путілов.

«Грубо узурпувавши право виборців Херсонщини, замість волевиявлення громадян, одеські судді намагаються призначити кандидата від влади на «царствування», - наголосив Андрій Путілов, якого обрали виборці у 183 окрузі.

«Влада, не зумівши добитися перемоги шляхом фальсифікацій, адмінресурсу, залякування і підкупу, застосувала найцинічнішу зброю – одеських суддів. Судді грубо втрутилися в роботу ОВК № 183 та порушили закон. Своїм брудним чоботом судді-корупціонери розтоптали результати волевиявлення тридцяти тисяч мешканців Херсона і принизили честь та достоїнство виборців», - каже Наливайченко.

Вже сьогодні Наливайченко терміново направив заяви щодо стану справ в окрузі головам місій спостереження ОБСЄ, уряду Канади та США, які уважно слідкують за ситуацією навколо 183 округу.

«На початку тижня наша скарга з прізвищами суддів та інших порушників, які злочинним чином впливають на результати голосування в окрузі № 183, буде направлена до Міжнародної асоціації суддів, Парламентської Асамблеї Ради Європи та до Єврокомісії», - запевнив він.

Наливайченко висловив впевненість, що до цих суддів та членів виборчкомів, які порушили закон, будуть застосовані міжнародні санкції, в тому числі скасовані візи до країн-членів ЄС.

«Зараз наше завдання - відновити законну роботу окружної виборчої комісії, захистити усіх членів комісії, їх права, справжні протоколи, які вони затвердили, - наголосив Наливайченко. – Ми в Херсоні і для того, щоб пересвідчитись, що усі бюлетені з голосами виборців були збережені, щоб не трапилось так, як на округах Засухи та інших. Ми налаштовані захистити законний вибір людей, які проголосували за Андрія Путілова».

       

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини