Кличко: Перевибори повинні відбутися не лише у п'яти округах

06.11.2012 14:36

Те, що ЦВК визнала, що неможливо встановити результати виборів в 5 мажоритарних округах і рекомендувала призначити там повторні вибори, означає, що Центрвиборчком фактично погодився з тим, що відбулися маніпуляції і фальсифікації результатів виборів в цих округах. Про це заявив Віталій Кличко на мітингу біля ЦВК.

«Насправді ж немає сьогодні жодного округу, де не було б спроб фальсифікацій під час виборчого процесу. Парламентські вибори в Україні були нечесними. Оцінку цим виборам дали міжнародні спостерігачі, європейські інституції, самі українці. Наше завдання – активізувати людей, пояснити, що лише від їхньої позиції та боротьби може щось змінитися в країні», – сказав лідер «УДАРу».

«Ми вважаємо, що вибори повинні відбутися не лише у цих п’яти округах. «Ми можемо говорити про нові вибори по всій країні, але вже не за цим ганебний законом, який дав можливість для маніпуляцій у мажоритарних округах. Бо можна до безкінечності оскаржувати результати в судах, і отримати рішення, спущене зверху. Ми повинні провести вибори за новим законом, за відкритими партійними списками», – підкреслив Кличко.

«Сьогодні багато хто незадоволений, люди прийшли показати своє ставлення до влади, яка нехтує вибором громадян. Тут багато правоохоронців, а з іншої сторони – прості люди, люди похилого віку, жінки. Влада боїться нас, тому тут така велика кількість міліції. І їм є за що боятися – вони трясуться за свої крісла, які їм потрібні тільки для власного збагачення. Скільки можна терпіти? Ми зібралися тут, бо готові відстоювати свою позицію. В рамках закону, протестуючи, добиваючись того, щоб суди ухвалювали законні рішення. Лише пліч-о-пліч, лише разом ми зможемо змінити ситуацію в країні», – звернувся до людей на площі під Центрвиборчкомом Віталій Кличко.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини