Володимир Куренной: Через дії ЦВК легітимність нової Ради буде під питанням

08.11.2012 21:51

На даний час не критично, чи буде сформована владою більшість, і хто до неї увійде. Значно важливіше, що легітимність Законодавчого органу буде під питанням. Про це заявив кандидат у народні депутати України від партії «УДАР» Володимир Куренной під час ефіру на «5 Каналі».

«Після того, як ЦВК призначить незаконні перевибори на спірних округах, чи у якийсь інший спосіб спотворить волевиявлення громадян, – питання легітимності ВР буде відкритим весь час повноважень ВР», - зазначив представник «УДАРу».

Водночас Куренной висловив обурення тим, у який спосіб формується майбутня «більшість».  Зокрема, він нагадав про події лише останньої доби, коли шляхом маніпуляцій у кількох депутатів-самовисуванців вкрали перемогу на користь представників ПР. «Якщо влада і надалі буде так здобувати мандати, то теоретично можна і конституційну більшість назбирати», - зауважив політик. На його переконання, причина конфліктів – вкрай неякісний виборчий закон, який необхідно якнайшвидше змінювати.

Змішана система, на переконання Куренного, - це своєрідна форма маніпулювати волевиявленням громадян. «Коли сьогодні ми чуємо від регіоналів, що вони проводять переговори і шукають самовисуванців, які б вступили у фракцію ПР, то це виглядає щонайменше кумедно.  Давно не секрет, що левова частка таких кандидатів перед тим, як «самовисуватися», писали заяви про вступ у фракцію Партії регіонів і віддавали ці заяви губернаторам. Я особисто чув про такі випадки, зокрема в Одеській області. В результаті виборці голосують нібито за незалежного кандидата, який, насправді, є прихованим представником партії влади», - зазначив Куренной. Він навів приклад  «самовисуванця» від партії Родіна, який вже заявив, що увійде до фракції Партії регіонів.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Новини