Кличко: УДАР вимагає створити цивілізовані умови для роботи малого та середнього бізнесу в Україні

30.05.2013 11:41

Партія «УДАР» вимагає від влади створення нових цивілізованих умов для функціонування малого та середнього бізнесу в Україні. Про це заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко на  Всеукраїнському з’їзді малого та середнього бізнесу в Києві.

Кличко зауважив, що в усіх економічно та демократично розвинених країнах малий і середній бізнес є основою середнього класу, основою держави. Він зазначив, що у розвинених країнах «старої» Європи понад 50% ВВП виробляється малими і середніми підприємствами, у Східній Європі – 30-40%. В той же час, в Україні існує Концепція Загальнодержавної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2014-2024 роки в якій цей показник зафіксований на рівні 7%. «Це тому, що малий і середній бізнес не вигідний сьогодні українській владі», - сказав Віталій Кличко.

Лідер «УДАРу» наголосив, що на Податковому майдані у 2010 році підприємці змусили рахуватися із собою і своїми правами. Водночас, переконаний Віталій Кличко, влада не покинула ідею знищення сильних і незалежних підприємців, та обрала іншу тактику – поступового знищення малого і середнього бізнесу: по галузях, по розміру, по областях.

Кличко запевнив, що «УДАР» на законодавчому рівні вимагатиме захисту підприємців і депутати вже внесли низку законопроектів для цього. По-перше, це законопроект щодо забезпечення ефективної роботи судової системи, яка гарантуватиме підприємцям захист права власності. По-друге, це законопроект підготовлений самим підприємцями, щодо зменшення вдвічі єдиного соціального внеску і спрощення його обрахунку.

Крім того, зауважив Віталій Кличко, внесена низка законопроектів щодо прозорості державних закупівель підприємств, щоб усунити корупцію від державних грошей і дати можливість простим підприємцям продавати державі свої товари і послуги. «УДАР» також наполягає на ухваленні закону, який передбачає, що до відповідальності платники податків притягуються тільки тоді, якщо їхні дії призвели до ненадходження податків.

Кличко також нагадав, що парламент відмовився підтримати законопроект фракції «УДАР», який передбачав, що не громадяни, а чиновники повинні збирати всі необхідні довідки. «Ми будемо подавати цей проект знову, і доб’ємось його ухвалення. Ми зробимо так, щоб люди не збирали численні безглузді довідки, не давали хабарі, щоб влада працювала для народу», - наголосив лідер «УДАРу».

Народний депутат від «УДАРу», голова Всеукраїнського об'єднання підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця» Оксана Продан зазначила, що сьогодні “УДАР” і вона, як народний депутат, напряму працює з підприємцями і відстоює їх інтереси-фракція опрацьовує і подає законопроекти, ініційовані малим і середнім бізнесом. Законопроекти, які необхідні для розвитку, захисту і забезпечення умов для роботи малого і середнього підприємництва в Україні. 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини