Кличко: До Президента треба не на закриті посиденьки ходити, а вести відкритий публічний діалог

18.06.2013 11:26

До Президента Януковича не треба ходити на закриті посиденьки, бо це не матиме жодних результатів. З владою повинен бути відкритий публічний діалог.  Про це лідер "УДАРу" Віталій Кличко заявив журналістам в кулуарах парламенту.

"Президент ігнорує депутатів, громадян і Конституцію. Він не наважується прийти на відверту дискусію до Верховної Ради. Він кличе лідерів фракцій до себе на Банкову. Хіба це діалог? Ми говоримо, що йдемо в Європу і запроваджуємо європейські стандарти. Так в європейських країнах президенти не диктують умов опозиції, викликаючи її до себе в кабінет, - зазначив Кличко. - Коли в країні стільки проблем: критична економічна ситуація, соціальна, проблема політв'язнів, треба відверто це обговорювати і головне - ухвалювати відповідальні рішення. Щоб була відповідальність і влади і опозиції перед суспільством та громадянами, діалог повинен бути публічним у парламенті", - наголосив лідер "УДАРу".

Кличко ще раз підкреслив, що в Адміністрацію Президента представники фракції "УДАР" не підуть. "Ми розуміємо, щоб змінити ситуацію в державі, щоб Україна нарешті потрапила до ЄС, щоб звільнити Юлію Тимошенко і поновити її в громадянських правах треба тільки змінити владу в країні. І ми це зробимо", - підкреслив Кличко.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Новини