Ковальчук: Молодіжне крило "УДАРу" активно співпрацює з молоддю та сприятиме вирішенню її проблем

07.09.2013 13:25

Молодіжне крило партії "УДАР"- це живий організм, який повинен і далі активноспівпрацювати з українською молоддю та сприяти вирішенню її проблем. Про це під час Тернопільського обласного Форуму Молодіжного крила партії «УДАР Віталія Кличка» заявив заступник голови "УДАРу" Віталій Ковальчук.

Ковальчук зазначив, що "УДАР" – молода партія, однак, щоб справді називатися "партією майбутнього", представляти інтереси молоді – треба працювати з молодими людьми. Він наголосив, що представники молодіжного "УДАРу" повинні активно працювати для роз’яснення позиції партії та її ініціатив.

"Шанс для молоді" є одним із наших ключових програмних положень. Сюди ми відносимо і гарантії першого робочого місця, і доступну якісну освіту, і прозорі програми надання молоді житла. Наша фракція у Верховній Раді працює над цими питаннями", - додав Віталій Ковальчук.

Крім того, зауважив заступник голови "УДАРу", представники молодіжного крилаповинні зосередитися на формуванні робочих мереж серед друзів, колег, студентів, молодих фахівців, бізнесу. "Завдання таких мереж -  з одного боку, вчасно отримувати інформацію про проблеми, які турбують молодь у конкретному навчальному закладі чи в громаді. З іншого боку – мати можливість швидко мобілізувати організаційний, людський, та й матеріальний ресурс для вирішення цієї проблеми" , - сказав Віталій Ковальчук.

Він також зазначив, що в кожному гуртожитку, у кожному "виші" має бути координаційна група, яка роз’яснюватиме позицію "УДАРу"  і її Молодіжного крила. "Молоді люди категоричні, вони вимагають чітких відповідей і однозначної мотивації. Молоді люди мають вірити в те, що роблять – і тільки тоді ми можемо розраховувати на їхню щиру підтримку", - переконаний заступник голови партії "УДАР".

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини